Значення імені Єва

Значення імені Єва

По своїй звуковій енергетиці Єва - ім'я злегка холоднувате, але заводне і цілеспрямоване. Чималу роль грає також пов'язана з цим ім'ям ідея "первородного гріха", причому в силу малого поширення цього імені в Україні такий зв'язок простежується досить виразно, накладаючи на характер Єви певний відбиток.

Ні, це абсолютно не означає, що сучасна Єва буде копією легендарної праматері людства, проте неоднозначність цього біблейського образу і інтерес, що не холоне упродовж віків, до цього питання свідчать про його важливість. Крім того, ця ідея добре резонує із загальною енергетикою імені.

Насправді, в імені відчувається чуттєва спрямованість, активність, можливо, навіть пристрасність, але в той же час деякий недолік м'якості робить ім'я дещо холоднуватим. Чи не так, дуже схоже на біблейське віддання, коли пристрасть до "поїдання еротичних яблук" звертається тривогою, а потім і холодом вигнання з щасливого раю? На додаток до всього самій Єві ці думки приходитимуть в голову ще в ранньому віці, а перші враження, як відомо, відрізняються найбільшою глибиною.

Звичайно, в наше століття прагматичного матеріалізму подібними страшилками мало кого можна залякати, швидше це тема для анекдотів, так що дуже навіть можливо, що Єва дуже тверезо відноситиметься до питань сексу, інша справа, що йти у неї це буде не від серця, а від голови. Швидше за все, в її зовнішній поведінці протягатиме деяка холодність і діловитість, за якими може ховатися значна чуттєвість, а отже і дратівливість.

Нерідко буває і навпаки, коли Єва намагається підкреслювати пристрасність свого характеру, але як би вона не відносилася до своїх почуттів, не можна забувати, що логіка позбавляє емоції природності. Не потрібно нічого підкреслювати - адже це може викликати прямо протилежний ефект, і або холодність насправді проникне в душу, або стримувані пристрасті придбають в глибині душі які-небудь небезпечні форми. Набагато краще спробувати знайти рівновагу за допомогою легшого і веселішого погляду на життя і на себе саму. В цьому випадку у неї буде набагато більше шансів добитися життєвого успіху. Якщо ж вона бажає досягти щастя і спокою в особистому житті, то знайти це можна тільки в щирому спілкуванні з близькими людьми.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Єва

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля