Значення імені Ернест

Значення імені Ернест

Від імені Ернест віє деякою усунутістю. Насправді, аж надто воно холодне для нашого вуха, та і його явне іноземне походження надає йому наліт деякого снобізму. Втім, це зовсім не означає, що Ернест дійсно буде байдужим снобом, швидше навіть навпаки: за його холоднуватою маскою зазвичай ховаються нормальні людські почуття, іноді навіть глибші, ніж це можна було б запідозрити.

В цілому для Ернеста дуже характерна рівновага між емоційністю і логічністю, він досить розсудливий, і йому властива серйозність в справах, можливо навіть дещо зайва серйозність. Принаймні, емоції Ернеста рідко бувають присмачені почуттям гумору і несуть на собі відбиток легкого смутку. А шкода, адже саме почуття гумору могло б позбавити його від багатьох життєвих труднощів.

Поза сумнівом, Ернест досить честолюбний, що надає йому завзятість в досягненні мети, здатний до довгої концентрації, рішучий і сміливий - словом, він дійсно міг би багато чого добитися, якби йому не заважав його власний песимізм. Іноді в найвідповідальніший момент Ернест раптом опускає руки, що, звичайно ж, неабияк заважає роботі.

Та і на стосунках з людьми ця його риса навряд чи зможе сприятливо відбитися хоч би вже тому, що дуже важко радіти життю поряд з людиною, схильною до меланхолії, а в певні хвилини і до занепаду.

Ось і виходить, що для повноцінного щастя Ернесту не вистачає всього лише уміння веселитися і деякій м'якості. Не варто дивитися на життя так серйозно: трохи більше легкості - а там, дивишся і справи підуть значно краще, і стосунки з людьми стануть теплішими і щирішими.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ернест

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура