Значення імені Єрмак

Значення імені Єрмак

В наші дні ім'я Єрмак зустрічається не часто, але якщо вже батьки вирішили дати своїй дитині таке виразне ім'я, оживляюче в пам'яті героїчний і загадковий образ завойовника Сибірського ханства донського козака і розбійника Єрмака Тимофійовича, чий таємничий скарб, з чуток, досі покоїться на дні однієї з численних сибірських річок, то їм припаде досить багато часу приділити вихованню сина.

Дійсно, ім'я здатне наділити Єрмака твердістю і силою духу, проте воно в силу своєї рідкості занадто вже помітно і, крім того, припускає у своєму хазяїнові величезну самолюбність і упевненість в собі. Не виключено, що Єрмак надмірно покладатиметься на свою силу і право бути лідером, що може викликати різку протидію з боку оточення, аж до того, що потерпівши у своєму самоствердженні невдачу, він взагалі може втратити віру в себе або, простіше кажучи, зламатися.

Щоб подібна неприємність не сталася, дуже бажано, щоб разом з самовпевненістю у Єрмака було виховано уміння шанобливо відноситися до оточення і поєднувати силу свого характеру з добродушністю і навіть м'якістю. Можливо, він занадто серйозно відноситься до усього, і йому не заважає стати дещо простіше і веселіше - адже тільки в цьому випадку його вольовий і сильний характер може знайти гідне застосування. Зате якщо цей небажаний момент буде успішно здоланий, то Єрмак може уникнути безлічі помилок.

Він хороший хазяїн і вірний чоловік, а не позбавлений творчої уяви і при цьому досить тверезий розум здатний забезпечити йому хорошу кар'єру, у тому числі і на керівних посадах або допомогти добитися успіху в самостійному бізнесі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Єрмак

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
Р - догматичність і самовпевненість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість