Значення імені Ерік

Значення імені Ерік

На відміну від свого давньоскандинавського побратима сучасний російський Ерік має досить інтелігентну м'якість і добродушність, хоча і йому не чужі емоційні сплески, коли на перший план починають виходити твердість і рішучість. Правда, для цього треба як слід постаратися, щоб вивести його з себе.

Зазвичай в дитинстві Ерік виділяється своєю веселою вдачею і беззлобністю, він оптиміст і рідко коли вдається до смутку. Його урівноваженість значно полегшує завдання батьків, адже Ерік прекрасно піддається вихованню.

Буває, що в характері Еріка простежується деяка сором'язливість, йому не подобається залучати до себе зайву увагу, проте це йде врозріз з тим, що рідкісне і красиве ім'я вже виділяє його із загального оточення. Втім, якщо батькам вдасться розвинути у нього значну самолюбність, то картина може бути прямо протилежною і Ерік ризикує перетворитися на досить егоїстичну і самозакохану людину, звиклу завжди бути в центрі уваги.

А ось з віком частенько позначається властива імені м'якість. Насправді, повна форма імені вже звучить як зменшувальна, що може сприйматися як нестача серйозності, що личить дорослій людині. Тут вже усе залежить від самого Еріка і від тієї роботи, яку виконали його вихователі. Нерідко Ерік дійсно спокушається дитячістю свого імені і відноситься до життя відповідним чином, граючи роль "великої дитини" або "вічного студента", що віддає перевагу пошуку задоволень над яким-небудь іншим заняттям.

У інших випадках усе відбувається навпаки і, як би намагаючись заповнити цю нестачу серйозності, він починає носити маску строгої людини. Поза сумнівом, другий варіант куди сприятливіший для самостійного життя, ось тільки не варто перегравати. Такий підхід може забезпечити йому досить спокійну долю, проте якщо він бажає добитися в житті яких-небудь значних успіхів в кар'єрі, йому не перешкодить стати трохи наполегливішим і активнішим.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ерік

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість