Значення імені Ема

Значення імені Ема

Ема - ім'я пряме і напружене. У нім відчувається деяка замкнутість і суворість, але це звичайно усього лише маска. Просто енергетика імені робить Ему дуже чутливою до зовнішніх дій, але одночасно і схиляє її стримувати свої почуття - як негативні, так і позитивні. Це надає характеру Еми деяку зовнішню холодність, яка проте з часом може перерости і у внутрішню.

Зазвичай Ема відрізняється значною силою волі і самостійністю, що починає проступати в її характері ще в дитинстві. Вона досить працелюбна і наполеглива у своїй праці, хоча вважає за краще усе робити не кваплячись і продумано, а стриманість часто схиляє її більше довіряти своєму розуму, ніж емоціям. Не виключено, що вона буде дуже незадоволена собою і по змозі намагатиметься виробити у своєму характері необхідні на її думку риси.

Втім, стримувані почуття найчастіше не призводять до переростання емоцій в пристрасть, оскільки при достатній замкнутості енергетики імені воно все ж має властивість розсіювати внутрішню напругу. Це трохи схоже на надутий шкіряний м'яч, який не лопається з тієї причини, що повітря помалу просочується крізь шкіру. А ще це нагадує деякий акумулятор, корисні якості якого, до речі, Ема може з успіхом використати в житті.

Усе залежить від того, який вихід для внутрішньої напруги вона знайде. Найчастіше енергія імені викликає у Еми досить активну, хоч і неквапливу роботу мозку по пошуку можливого рішення проблеми і самовдосконалення. Іноді та ж сила починає схиляти її до пошуку справедливості і роздумів про сенс людських взаємовідносин. Проте найсприятливіший вихід для внутрішнього стресу являється гумор.

Саме цей шлях дозволить Емі найприродніше вписатися практично у будь-який колектив, надасть тепло її сімейним стосункам, а прихильність людей у поєднанні з її вольовим характером можуть дозволити їй зробити прекрасну кар'єру, у тому числі і на керівних посадах.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ема

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля