Значення імені Ельза

Значення імені Ельза

У енергетиці Ельзи переважають незалежність, імпульсивність і стримувана пристрасність. Як правило, жінки з цим ім'ям відрізняються дуже чутливою самолюбністю, і в цьому немає нічого дивовижного. Дійсно, ім'я Ельза звучить з підкресленим "іноземним" акцентом, воно вже як деякий виклик суспільству - "Не Ліза, а саме Ельза, і мені нецікаво, хто і що думає із цього приводу"!. Можливо, справа і не заходило б так далеко, не будь в енергетиці Ельзи такої колосальної чутливості до зовнішньої дії і різкості. Їй би трішечки більше спокою і пластичності, і красиве неординарне ім'я могло б надати їй упевненості в собі, утішити самолюбність, проте для Ельзи цього виявляється мало.

Слід відразу ж обмовитися, чутливість Ельзи не можна плутати із звичайною емоційністю. Тут зовсім інше. Прислухайтеся до імені: воно схоже на якусь стислу пружину, і найчастіше Ельза дуже відповідає цій простій моделі. Вона намагається стримувати свої почуття, починає оцінювати себе з боку і вибирає яку-небудь лінію поведінки.

Як правило, за цим стоїть бажання самоствердитися, довести усім, а передусім собі самій свою цінність, проте незалежно від того, вийде це у неї або ні, стримувані нею емоції зовсім не квапляться піти з її душі, а навіть навпаки, перетворюються на пристрасть. Ось і виходить, що підвищена чутливість разом із стриманістю тільки загострюють почуття, створюють внутрішню напругу, а це у свою чергу, ще більше посилює чутливість. Замкнутий круг, багатий несподіваними зривами.

Найсприятливіше, якщо самолюбність Ельзи буде чим-небудь згладжено, а в характері з'явиться деяка відкритість, адже це позбавить її від головного джерела свого душевного стресу, тобто і дискомфорту. Кожна людина і без того цінна, так що не потрібно кимось здаватися і намагатися оцінити саму себе, краще оцінювати речі конкретніші, як скажімо, результати своїх справ. Та і до життя краще всього відноситься з легким гумором, вона того коштує.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ельза

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
А - сила і воля