Значення імені Ельвіра

Значення імені Ельвіра

Ім'я Ельвіра відрізняється напористістю, рішучістю, а на додаток до усього придбає ще і наліт аристократизму. Таким чином, є усі підстави вважати, що в характері Ельвіри переважатиме владність, упевненість в собі і честолюбство. Це тим більше ймовірно, що батьки, які дають дитині таке рідкісне і виразне ім'я, швидше за все виховуватимуть дочку саме з цих позицій, але навіть якщо це і не так, все одно заводна енергетика імені може надати Ельвірі потужний імпульс до лідерства.

Зазвичай з самого дитинства у Ельвіри спостерігається уміння не лише постояти за себе, але і достатня вимогливість до оточення. Іншими словами, вона може рости досить конфліктною дівчинкою, причому дуже ймовірно, що її невдоволення нерідко граничитиме з люттю. Звичайно, жити з таким характером нелегко, проте у жінок конфлікти рідко приймають рукопашний характер, тобто і бурхливий темперамент Ельвіри не представляє для неї занадто вже серйозної небезпеки.

Можливо, що у неї буде мало подруг, але від цього ще більше починає зміцнюватися невдоволення суспільством і як наслідок - відчуття своєї переваги. Це дуже істотний момент, і щоб уникнути безлічі життєвих труднощів було б дуже бажано, якщо ця якість Ельвіри буде згладжена за допомогою виховання у неї почуття гумору і шанобливого ставлення до людей. Інакше усе її життя може пройти під девізом: "І вічний бій, спокій нам (а заразом і її близьким) тільки сниться...

Швидше за все, честолюбство Ельвіри знайде своє відображення у виборі її кар'єри. Роль хатньої господарки - не для неї, вона бачить себе на якій-небудь значній керівній посаді, шкода тільки що для нормального керівництва людьми потрібний не стільки крутий і рішучий характер, скільки дипломатія і уміння залагоджувати конфлікти. До цього ж енергетика імені, на жаль, не схиляє. Якщо Ельвіра дійсно хоче добитися успіху в справах, їй все ж треба попрацювати над своїм характером.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ельвіра

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля