Значення імені Єлизавета

Значення імені Єлизавета

У енергетиці цього імені широта і прагнення до досягнення мети. Одна біда - воно не припускає відпочинку і розслаблення, а тому часто життєві плани Лізи виявляються міражами, якщо звичайно вона не здолає деякі негативні аспекти свого імені.

У дитинстві Єлизавета зазвичай росте працелюбною і усидливою дитиною, хоча вже тоді може почати проявлятися її деякий егоцентризм і свавілля. Ім'я мало схиляє Лізу замислюватися над думками і вчинками оточення, зате воно здатне притягнути увагу своєї хазяйки до себе самій. При цьому така дія імені посилюється його достатньою на сьогодні рідкістю. Не виключено, що Ліза буде невдоволена своїм дещо старомодним ім'ям, яке до того ж викликає в пам'яті широко відомий образ карамзинської бідної Лізи.

Проте сильна енергетика імені не дозволить її самолюбності стати хворобливою, швидше, Єлизавета просто почне проявляти до себе досить строгі вимоги, намагаючись бути краще, ніж вона є насправді. Не виключено, що це штовхне її на деякі необдумані вчинки, але навряд чи ці спроби підкреслити свою екстравагантність і модність зайдуть занадто далеко. Швидше за все Ліза вчасно встигне зупинитися.

Ще одна якість, яку припускає ім'я Єлизавети - це логічність і схильність до аналізу. Її важко назвати надмірно чуттєвою жінкою, набагато частіше емоції Лізи підкоряються розуму. Нерідко вона буває навіть занадто обачливою і прагматичною, що втім, часто згладжується її спокійним почуттям гумору.

Навряд чи її притягнуть честолюбні мрії про кар'єру, якщо тільки вони не пов'язані з матеріальним благополуччям, зате урівноваженість і сила характеру можуть дозволити їй зайняти який-небудь керівний пост або ж просто добитися значних успіхів в професійному плані.

У сімейному житті на першому місці у Лізи, швидше за все, теж стоятимуть не почуття, а достаток, світ і спокій. Вона хороша хазяйка, хоча нерідко надмірно строга не лише до себе, але і до своїх близьких. Тут все ж незайве їй пам'ятати, що кар'єра і тихе сімейне життя, звичайно ж зовсім навіть непогано, проте справжнє щастя неможливе без повноти почуттів і без уміння відволікатися від справ.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Єлизавета

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
И - приземленість і практичність
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Т - тонка творча натура
А - сила і воля