Значення імені Еліна

Значення імені Еліна

Цих жінок виділяє із загального оточення передусім їх крайня емоційна рухливість, цілеспрямованість і гостра самолюбність. Енергетика Еліни не припускає особливої твердості характеру і вольових якостей, проте жінці для успіху вони і не так важливі - у них інша зброя: чутливість і слабкість. Особливо гостро це проявляється в дитячому віці. Насправді, у якого батька підніметься рука на крихку і беззахисну істоту, навіть якщо ця істота рішуче не знає міри у своїх запитах? Тут-то і виручає нічим не стримувана емоційність Еліни - радість або сльози у неї настільки щирі, що відмовити їй буває украй важко. Одним словом, у неї усі шанси вирости дуже розпещеною жінкою, що навряд чи благотворно позначиться на її долі.

Не виключено, що з віком Еліна навчиться користуватися своєю емоційністю з відомою вигодою для себе - де потрібно сльозу пустить, або висловить радість, коли цього вимагають обставини. Словом, вона дуже артистична, причому запідозрити її в нещирості не можна - вона дійсно надзвичайно емоційна, ось тільки емоції ці, як вітер або сонячний зайчик: промайнули і сліду не залишили.

Складніше, коли самолюбність Еліни чим-небудь ущемлена, припустимо фізичними недоліками або частими приниженнями, і вона страждає від свідомості власної неповноцінності. В цьому випадку її емоційність і гостра чутливість обертаються зовсім іншою стороною: адже при недоліку твердості їй навряд чи буде можливо змиритися з думками про власну неповноцінність, а шлях роботи над собою вимагає відомої витримки, до чого енергетика імені мало розташовує. Швидше вже Еліна знайде вихід своїм емоціям в якій-небудь мстивості.

Втім, доля її може скластися набагато спокійніше, якщо з вихованням в її характері з'явиться здатність помічати і поважати не лише свої інтереси, але і інтереси оточення, а також деяка терплячість. Це зробить її почуття глибшими і постійними, а також допоможе уникнути багатьох непорозумінь у взаємовідносинах як в сім'ї, так і в суспільстві.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Еліна

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля