Значення імені Елеонора

Значення імені Елеонора

У цьому красивому іноземному імені закладено досить потужне прагнення до досягнення високого становища в суспільстві, але на жаль, його енергетика припускає також схильність до деякої зарозумілості і снобізму. Втім зазвичай, називаючи свою дитину цим рідкісним ім'ям, батьки тим самим вже виражають деяку претензію на особливість Елі і її передбачуваний аристократизм. Або ж вони начисто позбавлені музичного чуття і інтуїції, так що не помічають аристократичного звучання імені.

Насправді, уявіть собі Елеонору-колгоспницю або вахтерку на заводській прохідній. Звичайно, нічого негожого в цих професіях немає, так само як немає нічого смішного в сідлі і в корові, коли їх розглядати окремо. Одним словом, хоч-не-хоч, але Еля швидше за все випробовуватиме цю злощасну тягу до снобізму, що в різних шарах суспільства сприймається абсолютно по-різному. Так скажімо з точки зору звичайної вулиці претензійне ім'я може викликати відторгнення і неприязнь, тоді як в обраному суспільстві нічого подібного зазвичай не спостерігається. Проте Елі все одно доведеться показати свою відповідність енергетиці імені і грати роль отакої холодної красуні.

Швидше за все, усе її життя будуватиметься, виходячи з міркування про престиж, що відіб'ється і на її оточенні і на вибраній кар'єрі. Не виключено, що Елеонора постарається вийти заміж за вже зрілу і добре забезпечену людину. Втім недоліку залицяльників у неї зазвичай не буває. Навпаки, часто саме видима холодність жінки здатна особливо розпалити чоловічі бажання і довести їх до рівня пристрасті.

Багато шансів, що такі риси вдачі Елеонори, проявлені в потрібний час і в потрібному місці, дозволять їй дійсно добитися великих успіхів. Проте нерідко ця холоднуватість починає негативно впливати на неї саму, коли у міру задоволення, бажання починають помалу гаснути, а показна любов до прекрасного, на жаль, не може зігріти душу.

Уникнути ж цього можна тільки одним способом - самій проявляти більше тепла до людей, і якщо Еля дійсно матиме таку здатність, то її життя може стати по справжньому щасливим.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Елеонора

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля