Значення імені Ельдар

Значення імені Ельдар

Ельдар - ім'я радісне і світле, проте його природна рівновага припускає далеко не лише безтурботність і позитивні емоції: спробуйте проявити по відношенню до Ельдара жорсткість або різкість - і ви досить швидко зможете відчути на собі усю його силу і твердість.

Взагалі, люди з цим ім'ям мають досить незалежний характер, вони рідко випробовують прагнення до лідерства і вважають за краще робити свою справу так, щоб нікому нічого не нав'язувати, але і по відношенню до себе не терплять ніякого диктату. Тут до речі, позначається урівноваженість Ельдара і тому прагнення до незалежності і самостійності зазвичай не ускладнює Ельдару життя - в його душі емоції рідко переважають над логікою, і це допомагає вирішувати важкі або конфліктні ситуації шляхом компромісу з оточенням. Єдине, чого він дійсно не може терпіти - це грубого натиску.

З таким характером у Ельдара є усі шанси добитися життєвого успіху і зробити непогану кар'єру, шкода тільки що багатьом носіям цього імені не знайоме честолюбство. У більшості випадків Ельдар росте чисто земною людиною, що віддає перевагу матеріальним благам і простим задоволенням над всілякими мріями про славу. Більш того, в деяких випадках Ельдар просто перетворюється на напрочуд ледачу, хоча і задоволену життям людину, проте це, як мовиться, наслідки поганого виховання і розпещеності.

Якщо ж батьки самі мають на рахунок свого сина які-небудь честолюбні плани, то їм бажано виховати в Ельдарі достатнє честолюбство або, що ще краще, прищепити йому інтерес до якої-небудь професії. В цьому випадку з Ельдара може вийти дійсно неординарна особа.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ельдар

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість