Значення імені Єгор

Значення імені Єгор

Єгор - ім'я досить несподіване, воно дивує своєю різкою цілісністю і в той же час деякою замкнутістю. Таке відчуття, що його вирубали з цілого шматка каменю. Крім того, на сьогодні це не найпоширеніше ім'я, і тому його енергія неабияк впливає на психіку Єгора. Найчастіше люди з цим ім'ям дійсно є досить замкнутими, звичайне їх невдоволення або роздратування зовні не проявляється і залишаючись усередині, поступово накопичується, поки не знайде собі вихід.

У юному віці це нерідко виливається в конфлікти з оточенням, проте з роками Єгор починає знаходити розрядку в яких-небудь заняттях. Річ у тому, що на відміну від інших імен, здатних накопичувати напругу, це ім'я не має пластичності, і конфлікт зазвичай залишає в душі Єгора занадто глибокий слід.

Одним словом, хочеш не хочеш Єгору доводиться шукати безпечніші виходи. Він може знайти задоволення і в їдкій іронії, і в захваті роботою, і в спорті. Немало небезпек таїть для нього алкоголь, у вживанні якого Єгор може легко втратити міру, адже приводів для "зняття напруги" у такий спосіб у нього завжди буде багато.

Нерідко Єгор згладжує ситуацію тим, що починає як би грати деяку вибрану життєву роль, ховаючи за нею свої реальні проблеми, при цьому він часом віддає цій грі велику частину своєї енергії, отримуючи необхідну розрядку. Звичайно, таку маску носить величезна безліч людей, але мало хто так само як і він уміє вести свою гру із захватом. Для нього це прекрасна можливість розслабитися. Буває і так, що він цією своєю роллю захоплює людей і може бути навіть стає ідеологом якого-небудь руху, проте зазвичай головною його метою є не реалізація своїх ідей, а реалізація себе самого.

І звичайно ж, йому потрібна поряд людина, якій він зможе здатися таким, який він є насправді і яка зуміє його зрозуміти. Тому Єгор може довго шукати собі хорошу дружину, а коли знайде те що шукав, йому вже можуть не знадобитися інші шляхи для розслаблення. Швидше за все, в цьому випадку з нього вийде прекрасний чоловік і відмінний хазяїн, від напруги не залишиться і сліду, а незлобливість характеру Єгора забезпечить йому безліч друзів і успіх в кар'єрі.

Проте усе це може прийти до Єгора значно раніше, адже якщо в його напрузі винувато в першу чергу його самолюбність, то коли Єгор звикає згладжувати цю якість за допомогою почуття гумору, він звільняє себе від доброї половини проблем.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Єгор

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
Г - сумлінність і увага до деталей
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість