Значення імені Єфрем

Значення імені Єфрем

Енергетика імені Єфрем припускає дуже сильну реакцію на зовнішні подразники і вибуховий темперамент, так що навряд чи варто чекати від Єфрема урівноваженості і спокою. Зазвичай людина з таким ім'ям має гостру самолюбність і на жаль вивести його з себе великих труднощів не складає. Інший раз досить щонайменшої іскри, щоб його негативні емоції вирвалися назовні.

Втім, це зовсім не означає, що Єфрем абсолютно не уміє тримати себе в руках, просто ім'я схиляє його до прямоти, а вибуховий темперамент, як це ні прикро, може перетворити цю прямоту на агресію. Позначається також відсутність в загальній енергетиці імені деякої пластичності, що робить Єфрема украй чутливою людиною, примушуючи хворобливо сприймати навіть ті події, які більшість товстошкірих побратимів залишають без уваги.

Шкода, звичайно, проте усе це може привести до того, що в житті Єфрема буде велика кількість всіляких конфліктів, а це у свою чергу, здатне ще більше загострити чутливість і самолюбність. Не завжди допомагає і почуття гумору, адже найчастіше прямолінійний і темпераментний Єфрем застосовує дотепність для їдкої сатири і кепкувань, що теж не зміцнює нерви. З іншого боку, чутливість Єфрема здатна не лише на негативні емоції, але і на не менш гостре співчуття.

Він людина віддана і уміє зберігати вірність не лише справі, але і людям, ось тільки часом він абсолютно не здатний прощати людям помилки і слабкості. Маючи неабияку силу характеру, наполегливість і честолюбство, Єфрем міг би добитися в житті помітних успіхів, якби тільки емоції не засліплювали його, раз у раз примушуючи здійснювати необдумані, а іноді і рокові кроки. Та і в сімейному житті з таким характером йому припаде нелегко, так що можливо все ж варто звернути увагу на свою хворобливу самолюбність і постаратися відноситися до людей якщо і не м'якше, то хоч би більш терпимо. Адже, врешті-решт, поняття добра і зла у цьому світі не так вже однозначні, то чом б перш ніж засудити людину, не спробувати її зрозуміти і пробачити?

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Єфрем

Є - життєстійкість, прозорливість і балакучість
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
Р - догматичність і самовпевненість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість