Значення імені Едуард

Значення імені Едуард

Едуард - ім'я упевнене і тверде, воно припускає чіткі цілі, здатність до достатнього зосередження і в той же час гнучкість. Найчастіше Эдік знає, чого він хоче в житті, а достатня рухливість, помітна в його імені, зазвичай знаходить свій прояв в умінні швидко міркувати. Це правда не відноситься до думок взагалі, швидше, просто швидкість його розуму буде спрямована виключно на здійснення конкретних цілей, за межами яких Едуард буде досить неквапливий і навряд чи захоче зайвий раз напружувати свій мозок. Одним словом, розум його у більшості випадків носить практичний характер і ходячою енциклопедією його назвати важко. Хіба що тільки у тому випадку, коли саме така мета була у нього позначена вихованням.

У здійсненні своїх планів Едуард здатний проявляти завидну завзятість і постійність, так що якщо батькам вдається прищепити йому інтерес до якої-небудь області, вони можуть бути упевнені: Эдік зробить усе, що в його силах, хоча для досягнення цієї мети може піти нетрадиційним шляхом, часто вибираючи з усіх можливих доріг найбільш легку. Він не схильний хитрувати сам з собою, і коли в його плани входить кар'єра, то він і робитиме саме її, а там вже не важливо, що це за область. Приміром, не виключено що зайнявшись наукою, він вважатиме за краще просуватися вгору по адміністративній або господарській лінії, витрачаючи на це значно більше сил, чим на наукові дослідження.

Ім'я мало схиляє його до романтизму і чуттєвості, він практик і матеріаліст, цілком земна людина, що віддає перевагу матеріальній вигоді над честолюбними мріями. Особливий випадок є, коли в силу яких-небудь причин самолюбність Едуарда була ущемлена, в цих обставинах він здатний витратити немало зусиль для створення свого позитивного іміджу, забувши на якийсь час про вигоду. Крім того, практичність може зробити його надмірно строгим і неуважним до людей і це здатне ускладнити особисте життя Едуарда.

Важко дружити з людиною, яка пожвавлюється тільки коли мова заходить про справи, ще важче дивитися на це очима дружини і дітей. Не виключено, що і сам Едуард почне втомлюватися від своєї холодності, що може привести його до пляшки. Одним словом, якщо ім'я не схиляє його до прояву душевного тепла, то добре б йому самому спробувати потепліти душею. Зробити ж це не так вже важко, особливо якщо частіше ставити себе на місце інших людей, доторкнутися до їх внутрішнього світу, спробувати зрозуміти їх душу з її переживаннями і радощами. За цим заняттям зазвичай від холодності не залишається і сліду, а життя починає розквітати новими фарбами.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Едуард

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
У - співпереживання, боязливість і ранима
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
Д - примхливість, комунікабельність і привітність