Значення імені Едіта

Значення імені Едіта

Хоч ім'я Едіта і пішло від біблейської Юдіфі, енергетика цих імен відрізняється так само, як небо від землі. Юдіфь - натура обпалена стримуваною пристрастю, Джудіт - заводна, Едіта ж серед них сама урівноважена і послідовна.

В цілому енергетика Едіти дуже сприятлива, в ній відчувається необхідна твердість, цілеспрямованість, а схильність до логічності непогано поєднується з деякою імпульсивністю. Як правило, Едіта має досить стриману самолюбність, вона незалежна і самостійна, але в потрібний момент уміє управляти своїми емоціями, і при цьому вона дуже артистична. Непогані здібності до аналітичного мислення зазвичай припускають деяку обережність і обачність в її поведінці.

Принаймні, важко уявити, що самолюбність штовхне її на яку-небудь конфронтацію з оточенням, швидше вже Едіта буде дуже дипломатичною і зуміє дійти такого компромісу, який жодним чином не ущемляє її інтереси. Або ж пом'якшить ситуацію за допомогою почуття гумору. Взагалі, логіка, урівноваженість і гумор - ось її найважливіші правила на шляху до своєї мети.

Інше питання - які будуть її життєві спрямування? Тут вже усе залежить від виховання, від тих інтересів, які позначаться у неї ще в ранньому віці. Проте честолюбство, артистизм і прагнення до самостійності, швидше за все змусять Едіту обрати таку професію, яка б дозволила їй бути в центрі уваги і, слід сказати, у неї є усі шанси для успіху на цьому шляху.

А ось в сімейному житті у неї може не усе скластися так гладко, як хотілося б. Ні, Едіта не конфліктна, хоча іноді почавши грати яку-небудь роль в суспільстві, удома вона дає відпочинок своїм емоціям, перетворюючись на холодну втомлену жінку. Та і до домашнього господарства душа її лежить не особливо, так що у чоловіка, швидше за все, буде багато приводів для невдоволення. Тут, напевно, їй не заважить стати трішечки більш домашньою і в гонитві за громадським визнанням не забувати, що справжнє щастя можна знайти тільки в спілкуванні з близькими людьми. Можливо, краще відкинути свій артистизм і, залишаючись самою собою, просто подарувати душевне тепло своїм близьким?

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Едіта

Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Т - тонка творча натура
А - сила і воля