Значення імені Дора

Значення імені Дора

Дора дуже самолюбна і дуже цінує свою незалежність. Енергетика цього імені припускає значну твердість, стійкість і деяку поглибленість в себе. В цілому ім'я дуже урівноважене і має необхідну стійкість, шкода тільки, що в нім бракує деякої пластичності і рухливості, а це надмірно загострює чутливість Дори. У цьому плані набагато вигідніші повні форми імені, врешті-решт, жоден паспортний стіл не може заборонити Дорі іменувати себе Доротеєй або Ісидорою.

Відчувши себе Ісидорою, Дора може позбавити себе від деяких хоч і віддалених, але дуже неприємних асоціацій, не уточнюватиму яких саме, ну а крім того, може відчути трохи більшу внутрішню розкутість і емоційну свободу. У іншому випадку зовні холоднувата Дора, швидше за все буде дуже ранимою і чутливою людиною, що намагається приховати свої душевні переживання за маскою байдужого спокою. Або ж розігруватиме прямо протилежну роль отакої вітряної і безтурботної жінки. І те і інше не зможе позбавити її самолюбність від хворобливості, оскільки тут набагато важливіше мати справжню душевну рівновагу, а не створювати його видимість.

Найсприятливіше, якщо почуття гумору Дори буде спрямовано на неї саму - добра самоіронія ще нікому у світі не змогла пошкодити, зате користі принесла не одній сотні людей. Став більш відкритою Дора зможе забезпечити собі дійсно нормальні взаємовідносини і в сім'ї, і на роботі. Та і кар'єра у неї піде значно швидше, адже позбавившись від хворобливих переживань, вона вивільнить свою енергію для цікавіших занять.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Дора

Д - примхливість, комунікабельність і привітність
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля