Значення імені Дмитро

Значення імені Дмитро

У цьому імені енергія пружини, яка здається здатна стискатися скільки завгодно довго, поки раптом несподівано не вистрілить. На жаль, нерідко це відбувається в самий непідходящий момент. З одного боку, енергетика імені схиляє Дмитра до терпіння, причому нерідко це відбувається так непомітно, що оточення, а іноді і сам Діма, сприймають це як мало не абсолютний спокій, але цей акумулятор повинен розрядитися. І тут на перший план виходить інша сторона енергетики - імпульсивність і вибухонебезпека характеру.

Більшість Дмитрієв знають або здогадуються про цю свою особливість, проте, навіть якщо це і не так, напруга що накопичується все одно шукає розрядки, і від того, який з можливих виходів для неї знайде Дмитро, і залежатиме його доля. У ранньому віці це часто проявляється в раптових нападах примхливості, що чергуються з бурхливими веселощами. Потім дорослішаючи, Діма перетворюється, в нім починає пробуджуватися самостійність, що граничить часом зі свавіллям, стриманість і спокій. Він доброзичливий, незлобливий, проте образа і несправедливість здатні привести його в лють, що часто виходить за розумні межі. У дитинстві це нерідко виражається в колотнечах, які можуть або загартувати характер, або як це ні прикро, зламати його.

У дорослому ж віці потрібні інші виходи і найбільш простий, який надає життя - це можливість зняти напругу в розмові, особливо в жартівливій. Легкість такого виходу очевидна, і часом Дмитро здатний перетворитися на виняткову красномовця-базіку, даремно витрачаючи енергію, яку з успіхом міг би використати з більшою користю. Річ у тому, що звикнувши з дитинства накопичувати напругу, Діма розвиває в собі значну витривалість і працездатність.

Правда, і тут його енергія прагне виплеснутися якнайскоріше, і він часто вважає за краще вирішувати справи одним ударом, уникаючи довгої облоги, але все таки за цей короткий час іноді він примудряється встигнути дуже навіть немало. До речі сказати, саме в такі хвилини Дмитро може випробовувати найбільший підйом духу, натхнення і навіть ейфорію.

Проте якщо Дмитро хоче досягти успіху в житті, йому потрібно навчитися в першу чергу розумно розподіляти свої сили, привчити себе до щоденної праці, не забуваючи при цьому, що все ж бажано залишати частину енергії і на вирішальний кидок, коли справи у нього виходять якнайкраще. Варто також відмітити, що серед Дмитрієв зустрічається ще один тип характеру, в якому усі перелічені риси помітним чином згладжені. Зазвичай такий Дмитро вважає за краще називати себе Митей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Дмитро

Д - примхливість, комунікабельність і привітність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
Т - тонка творча натура
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність