Значення імені Діна

Значення імені Діна

Ім'я досить тверде, можливо навіть в нім є деяка суворість, але в той же час воно досить обережне і не позбавлене помітної жіночності і чарівливості. Зазвичай увесь цей набір якостей проявляється в урівноваженості характеру Діни. Вона нерідко проявляє активність, може бути наполегливою, навіть упертою, іноді буває заводною, але найчастіше вона все ж знає ту рису, далі за яку не можна заходити в конфліктних ситуаціях і тому зазвичай уміє вчасно зупинитися. Тут дуже багато що залежить від її оточення і займаної нею посади, а також від виховання.

У дитинстві більшість носіїв цього імені відрізняються достатньою усидливістю і старанністю, так що з навчанням у них, як правило, проблем не виникає. Та і надалі, вибравши собі професію, Діна зазвичай просувається по службі без значних стрибків і зривів. Вона уміє ладнати з начальством, хоча з підлеглими буває досить строгою і вимогливою. Нерідко схильність до обережності робить її хорошим дипломатом, проте тут можуть їй завадити плоди виховання.

Дуже добре, якщо батьки зуміли зберегти у Діни властиву їй рівновагу, але буває і так, що нервова обстановка в сім'ї, де виховувалася Діна, погано відбивається на її характері. При цьому чим більше в житті Діни було скандалів, тим далі відсовується межа її обережності, нерідко перетворюючи її на надмірно нервову і збудливу істоту. В цьому випадку ні про яку дипломатію не може бути і мови, хіба що тільки по відношенню до високого начальства, та й те до певного часу.

Особливо ж несприятливо це може проявитися в сімейному житті і, якщо вже подібна біда сталася, Діні не слід чекати розуміння від оточення, набагато логічніше узяти себе в руки, тоді рано чи пізно повернуться і розуміння, і повага.

Втім, у більшості випадків Діна так і залишається досить спокійною людиною, що уміє ладнати з людьми. Можливо, в сім'ї вона спробує узяти на себе роль лідера, проте якщо її чоловік відрізнятиметься достатньою нервовою силою, то швидше за все Діна поступиться йому першістю. В цілому ж її старанність і уміння бути зібраною здатні зробити з неї хорошу хазяйку і дбайливу матір.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Діна

Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля