Значення імені Діана

Значення імені Діана

У Діані емоційна рухливість поєднується з рідкісною глибиною почуттів. У її енергетиці добре помітні деяка плавність, неквапливість і в той же час - твердість.

Це ім'я досить сильно обертає на себе увага, воно своєю деякою незвичністю вже примушує над ним замислитися, а тому недивно, якщо Діана приділятиме самій собі трохи більше уваги, чим це необхідно. Нерідко вона як би намагається спостерігати себе з боку, оцінювати себе і не виключено, що навіть милуватися собою і своїм красивим ім'ям. По суті, в цьому немає нічого поганого, не любити себе - це означає не любити нікого, просто усе повинно бути в міру.

З іншого боку, зайвий самоконтроль частенько стає причиною деякої скутості в спілкуванні, а це вже недобре для взаємовідносин з оточенням. Саме унаслідок цієї скутості емоційна рухливість Діани стає більше уповільненою, а почуття придбавають глибину. Зазвичай за її урівноваженою поведінкою легко читається пристрасність, а у випадку якщо самолюбність чим-небудь ущемлена, то негативна нервова напруга. Останнє, звичайно ж здатне неабияк ускладнити їй життя. Та і взагалі, їй можна побажати навчитися бути трохи легшою і відкритою, адже будь-яка довго стримувана пристрасть стає небезпечною.

Зате якщо вона зможе здолати таку тенденцію, то глибокі почуття зроблять з неї прекрасну і дбайливу дружину, а уміння бути твердою і тримати себе в руках забезпечить успіх в роботі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Діана

Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля