Значення імені Денис

Значення імені Денис

Не так вже часто можна зустріти ім'я, конкретне значення якого так добре узгоджується з його енергетикою, як це відбувається у випадку з Денисом. У цьому імені величезний заряд життєлюбності, рухливості і схильності до веселощів. Носію цього імені, як напевно нікому іншому, потрібно знати міру в радощах життя, адже тут, як і з вином: воно може підняти настрій, а може і довести до безумства.

Зазвичай рухливість Дениса проявляється в самому ранньому віці, він непосидючий, цікавий, любить всілякі ігри, причому нерідко намагається включитися в гру більш старших дітей. У школі він часто компенсує недолік старанності і усидливості здатністю швидко міркувати і схоплювати інформацію на льоту. Втім, досить Денису заразитися якою-небудь цікавою справою, і більш усидливу людину важко буде знайти!

Цілком можливо, що навчання не дасть йому глибоких знань, але навряд чи у кого буде привід засумніватися в ерудованості Дениса. Якщо в дитинстві його допитливість отримає хороший розвиток, то з нього може вийти непоганий учений-енциклопедист, який на відміну від "кабінетного" ученого часто устигає сказати своє слово в самих різних областях. Такими були Едісон, Ломоносов і деякі інші. Частенько енергія імені підбиває Дениса на всілякі авантюри, а його ентузіазм буває дуже заразливий.

Він рідко прагне підпорядковувати собі людей, але все таки непогано може захопити за собою товаришів, що здатне зробити з нього досить тямущого організатора. Шкода тільки, що коли його ентузіазм затухає, він легко може кинути справу на півдорозі, не звертаючи уваги що ті, кого він свого часу захопив, продовжують робити справу і навіть ображаються на нього.

Слід сказати, що у рухливого і швидкого розуму є одна небезпека - спокуса: у разі загрози покарання швиденько вигадати доладну брехню. Спокусившись цією легкістю, Денис одного разу може виявити, що і сам вже не в силах відрізнити правду від вигадки, тому стане здійснювати безліч помилок, що провокують всілякі неприємності. Особливо часто це може проявлятися в стосунках з жінками і в сімейному житті, тим більше що домашні негаразди здатні різко посилити тягу до алкоголю.

Одним словом, чуточку обережності, терпіння і обов'язковості - саме ці якості допоможуть Денису добитися успіху практично у будь-якій справі і у будь-якій професії.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Денис

Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
И - приземленість і практичність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство