Значення імені Дем’ян

Значення імені Дем’ян

У енергетиці імені Дем’ян найбільш помітну роль грають його достатня імпульсивність і різкість. Зазвичай Дем’ян - людина емоційна, він товариський, допитливий, проте у більшості випадків відкритим і простим його характер не назвеш. Та це і недивно, оскільки багато носіїв цього застарілого на сьогодні імені вважають за краще називати себе більш звичним - Діма.

Таким чином, вже в ранньому віці Дем’ян як би починає вести акторську гру, і не те щоб він видавав себе за іншу людину, але все таки це свідчить про його небайдуже відношення до того, як він виглядатиме в очах оточення. Саме в силу цього самолюбність Дем’яна частенько буває хворобливою і щоб застрахуватися від негативного відношення до нього суспільства, він швидше за все вважатиме за краще створювати в очах оточення який-небудь сприятливий на його думку образ. Добре це або ні, проте це допомагає Дем’яну набувати необхідної рівноваги і заразом робить його досить розсудливою і обачливою людиною.

Цікаво, що у міру дорослішання його відношення до свого імені може поміняти свій знак на протилежний. Так у наш час багато молодих людей спеціально придумують собі простонародні і безглуздо звучні псевдоніми як з метою забави, так і для того, щоб виділитися із загального оточення або навіть протиставити себе суспільству. Дем’яну ж і придумувати нічого не потрібно. При цьому йому може приносити задоволення усвідомлювати, що коли він перестає грати свою роль, оточення сприймає це як якусь маску і навпаки - його маска сприймається ними як справжнє лице.

Артистизм Дем’яна, його енергійність і честолюбство здатні значно допомогти йому в житті, особливо коли це поєднується з почуттям гумору, без якого Дем’ян може бути схильний до нападів депресії і апатії. Швидше за все, він велике значення надаватиме своїй кар'єрі, в чому може добитися значних успіхів. Проте для повноцінного щастя йому часто бракує справжньої душевної рівноваги і відкритості з близькими людьми.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Дем’ян

Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я