Значення імені Давид

Значення імені Давид

Давид - це ім'я упевненої в собі і досить урівноваженої людини, ну а там де рівновага, там дуже багато що починає залежати від виховання. Так скажімо, якщо маленький Давид, якому поза сумнівом не чужо самолюбність, виховуватиметься в занадто тяжких або навіть жорстоких умовах, то його самолюбність може стати хворобливою, що цілком ймовірно зробить Давида досить запальним. Втім, це досить рідкісне явище, і крім того, маючи певну м'якість, маловірогідно щоб він сам став жорстоким або мстивим.

Навпаки, він зазвичай здатний на співчуття, і особливо сприятливо, якщо це поєднується в нім з потрібною рішучістю. Одним словом, у більшості випадків у Давида добре урівноважені помітна сила волі і добродушність, що забезпечує йому велику кількість друзів і відкриває двері до життєвого успіху. Окрім цього, ім'я здатне пробудити уяву, проте і тут проявляється властива Давиду рівновага, так що швидше за все його схильності до творчості і любов до літератури поєднуватимуться з деякою прагматичністю. Найчастіше ж це викликає у нього тягу до подорожей і зміни місць.

Зазвичай Давид має прекрасні аналітичні здібності і прагне отримати хорошу освіту, проте навіть якщо через низку обставин останнє йому і не вдається, все одно начитаність і чіпка пам'ять дозволяють йому легко заповнити цей пропуск. Буває, що навіть в самих, здавалося б непідходящих умовах Давид тримається досить інтелігентно.

У нього багато шансів для хорошої кар'єри або ж для самостійного бізнесу. Немає сумнівів в тому, що він здатний пробити собі дорогу в житті і забезпечити своїй сім'ї хороше матеріальне становище, що зазвичай стоїть для нього на першому за значимістю місці. Проте якщо у Давида переважають честолюбні мрії і він бажає знайти себе в якій-небудь творчості, то йому частенько заважає його логічність, якою він намагається підмінити недостатню глибину своїх почуттів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Давид

Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
И - приземленість і практичність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність