Значення імені Дарина

Значення імені Дарина

Дарина - ім'я дзвінке і життєрадісне, але головні риси його енергетики - це достатня твердість і імпульсивність. Найчастіше активність проявляється в характері Даші з дитинства, нерідко виділяючи її серед інших дітей, а інший раз навіть роблячи заводієм і ініціатором всіляких пустощів. При цьому буває дуже цікаво спостерігати в маленькій Даші рідкісну в такому віці упевненість в собі і значну емоційну силу.

Вона може годинами зосереджено займатися своїми іграшками, як раптом, здавалося б ні з того ні з сього, різко перемкне свій інтерес на що-небудь інше, перетворившись з тихої дівчинки в маленького і шумного диявола. Чи так само несподівано образиться, да так, що про це півкварталу дізнається по її сльозах і крику.

Одним словом, в її характері рано починає проявлятися глибина її почуттів, створюється навіть враження, що Даша не уміє і не хоче нічого робити в півсили, вважаючи за краще ридати, так ридати, сміятися щоб перетинки лопалися, ну а якщо вже сидіти собі тихенько, то ніхто і не дізнається, про що вона так зосереджено роздумує і бурмоче собі під ніс.

Зазвичай ця імпульсивність залишається властива їй упродовж усього життя. Навряд чи вона захоче зосередити свій інтерес на якому-небудь одному предметі, швидше за все, нові інтереси дуже швидко відвернуть її, проте нерідко глибина емоцій дозволяє їй навіть за короткий час встигнути досить багато що. Краще всього це проявляється в навчанні, де вона прекрасно буде встигати по цікавих їй предметах, хоча часу на заняття витрачатиме не так вже багато. Ця ж якість може знайти собі хороше застосування в яких-небудь творчих спеціальностях.

Гірше йде справа з іншими професіями, що вимагають копіткої і головне довгої щоденної праці. Таким чином, якщо приміром Дарина вирішить зайнятися бізнесом, то швидше за все перший час її супроводитиме удача, але дуже велика небезпека того, що вона незабаром передовірить справу іншим людям, а сама махне на нього рукою. Часто на цьому її удача і закінчується.

Не можна сказати, що при усьому переліченому Дарина є виключно людиною настрою, вона може і по господарству устигати, і на роботу ходити досить терпляче, ось тільки оточення часто чутиме, наскільки їй усе це осточортіло і нерідко випробовувати на собі усю силу Дарининих "вибриків". Іноді це досить важко, проте їй багато що прощається, оскільки велику частину часу її веселість і життєрадісність примушують забувати про негативні емоції.

Крім того, дуже часто її імпульсивність і емоційність виглядають як дитячість, і це притягає до Даші чоловіків, особливо старшого віку. Звичайно, на її шляху буде багато всіляких конфліктних ситуацій, уникнути яких можна, урівноваживши свої могутні емоції, але хто знає, може і справді краще до кінця залишатися собою і жити за правилом - гуляти так гуляти?

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Дарина

Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля