Значення імені Броніслава

Значення імені Броніслава

Енергетика імені Броніслава відрізняється хорошою рухливістю, відкритістю, проте, мабуть воно декілька жорстке для жінки, адже навіть незважаючи на різницю наголосів між ім'ям Броня і словом "броня", співзвуччя все одно залишається досить помітним. Звичайно, така "залізна" асоціація мало відповідає типовому поняттю жіночності, їй би наслідуючи логіку прекрасного поета-комбінатора Остапа Бендера, підійшло б щось більше "повітря, що зве до поцілунків".

Думається, що навіть найзапекліші феміністки і чоловіконенависниці не будуть з цим особливо сперечатися, хіба що тільки з природженого почуття протесту, щоб зайвий раз позлити "гіршу половину людства", а разом з нею і Матір-природу, що визначила жінці бути жіночною.

Одним словом, жорстке ім'я може стати причиною розвитку у Броніслави досить хворобливої самолюбності. Приблизно так само подібною причиною стають у деяких жінок грубуваті риси обличчя або незграбна фігура. Ну а хвороблива самолюбність, як відомо, це досить потужний двигун Долі. Варіантів тут не так вже багато - буває що Броня починає своєю поведінкою підкреслювати свою жіночність, вона ретельно стежить за собою, контролює свої вчинки - і це видає в ній досить невпевнену натуру.

В цьому випадку вона зазвичай уникає шумних компаній, а замість характерної для неї рухливості в її манері триматися починає проступати скутість. Це дуже заважає їй отримати визнання у чоловіків, що ще більше може поглибити комплекс неповноцінності. Втім, варто їй вийти заміж, як ця скутість зазвичай пропадає, що звичайно сприятливіше, хоча і може стати несподіванкою для її чоловіка.

Інший варіант її поведінки дозволяє набагато краще розкрити позитивні сторони її характеру і припускає деяке хлоп'яцтво в її поведінці. Вона рухлива, має непогане почуття гумору, дуже самостійна і уміє постояти за себе. Проте "краще" - ще не означає "добре", так що певна урівноваженість їй все ж не зашкодить.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Броніслава

Б - стабільність і пробивні здібності
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля