Значення імені Броніслав

Значення імені Броніслав

Це досить рідкісне ім'я проте досить поширене в західних регіонах. Неважко помітити, що по своїй енергетиці воно має хорошу міцність, яка сприятливо поєднується з рухливістю. Це ім'я здатне наділити Броніслава незалежним і діяльним характером, надати йому упевненість в собі, наполегливість в досягненні цілей і уміння бути рішучим. При цьому самолюбність Броніслава є досить активною, що визначає його сильну реакцію на які-небудь образи і замахи на його честь і гідність.

Іншими словами, він завжди вважає необхідним "зберегти обличчя" і дати рішучу відсіч кривдникам. Більш того, нерідко упевнений у своїй правоті Броніслав може навіть не помітити, що давно перевищив міру необхідної самооборони. Особливо гостро це проявляється в дитячому і юнацькому віці, коли він може вступити в конфронтацію з вихователями і учителями, а в деяких випадках і з правоохоронними органами.

З віком найчастіше Броніслав стає спокійніший, а його внутрішня сила і рухливість розуму знаходять своє вираження в почутті гумору. Зазвичай, незважаючи на численні конфлікти в юності, самолюбність його не стає хворобливою; Броніслав рідко шукає способи самоствердитися і просто вважає за краще жити своїм розумом. Звичайно, його незалежність може дещо завадити кар'єрі, проте це навряд чи здатне сильно засмутити його, адже він звик покладатися на свої власні сили.

Краще всього його характер проявляється в якій-небудь самостійній справі, важче йому працювати під чиїмсь початком. Проте при наполегливості і гнучкому розумі Броніслава у нього багато шансів добитися успіху у бізнесі. Крім того, в його натурі нерідко відзначається здатність до співчуття, і тому багато Броніславів прекрасно реалізують себе в медицині. Найголовніше, чого слід йому побоюватися - деякої пристрасті до алкоголю і інших небезпечних звичок, що з часом може зруйнувати його долю і сімейне життя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Броніслав

Б - стабільність і пробивні здібності
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності