Значення імені Борис

Значення імені Борис

У цьому імені закладений величезний заряд сили, завзятості і навіть деякої жорсткості. З якого боку ні дивися на нього, енергетика імені від цього не міняється. Тут і тверде звучання слова, і асоціації, пов'язані з конкретним значенням, і відомі історичні герої, що не відрізнялися особливою м'якістю і поступливістю. Таке ім'я дають синові батьки, чекаючи що той буде справжнім чоловіком, що твердо стоятиме на ногах, і це багато в чому визначає характер Бориса.

Що і говорити, відповідати такому образу непросто - адже у будь-якої людини існує безліч слабкостей, і тому часто Борис шукає порятунку в дотепності і жартах, далеко не завжди пристойних. Проте за веселістю Бориса-балагура нерідко проступає втома Бориса-роботяги, вічного борця з життєвими труднощами. Трапляється, що, довгий час живучи в не зовсім зрозумілій напрузі, Борис починає шукати розрядку в алкоголі, і мабуть тільки загартована воля не дає йому остаточно спитися.

Безумовно, розвиток в собі якостей справжнього чоловіка - заняття далеко не даремне, та все ж не слід забувати, що життя складається не лише з одних труднощів і подолань. Якщо з дитинства Борису не було щеплено людинолюбство і спокійніше відношення до невдач, то цілком можливо, усі його дії стануть здійснюватися з характерним душевним надривом. Особливо це погано, коли від нього залежатимуть долі людей.

Дуже важливо для Бориса навчитися терпимо відноситися до людських слабкостей, і зовсім не для того, щоб використати їх у своїй боротьбі; але ще важливіше - більше довіряти Долі і уміти програвати з гідністю і без особливого жалю. Чесне слово, Доля не любить зайвої зацикленості на якій-небудь справі, і легше відношення до життя навряд чи здатне пошкодити!

Значна сила волі Бориса може послужити йому хорошу службу у військовій кар'єрі, на виробництві. Він зазвичай хороший хазяїн, любить піклуватися про будинок і виховувати дітей. Для того, щоб добитися успіху у бізнесі, йому слід постаратися не брати на себе занадто важкий вантаж і відноситися до життя як до гри, швидше забавної, чим важкої.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Борис

Б - стабільність і пробивні здібності
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство