Значення імені Богдан

Значення імені Богдан

Це ім'я має дивовижну наполегливість, твердість і урівноваженість. Воно складається з двох абсолютно рівнозначних частин, що накладає на його енергетику своєрідний відбиток. Найчастіше це проявляється в тому, що Богдан має досить рухливий розум, який в деяких випадках може ставати навіть вивертким, що відкриває Богдану можливість існування прихованого від людських очей його другого "я".

Буває і так, що в душі Богдана спокійно уживаються найсуперечливіші якості, які проте не призводять до внутрішнього конфлікту : адже урівноваженим Богданом управляють зовсім не емоції, швидше вже він використовує протилежні сторони свого характеру для яких-небудь конкретних цілей.

Він гравець, що має до того ж непогані артистичні здібності, що зазвичай дозволяє йому прекрасно пристосовуватися до найрізноманітніших ситуацій. Ще більше ця здатність посилюється завдяки достатній рідкості імені; часто Богдан стає занадто помітним на тлі загального оточення, і щоб уникнути надмірної дії з боку суспільства, йому мимоволі доводиться бути артистом.

Крім того, нехай "богом даний" сенс імені давно вже стерся, самому Богдану він більш ніж очевидний, і це здатне надати йому упевненість у своїх силах, а заразом і навіяти честолюбні думки. Втім, найчастіше у логічного Богдана чисто матеріальні проблеми переважають над честолюбством.

В цілому можна чекати, що життя Богдана складеться досить вдало, він працелюбний і наполегливий і часто не схильний соромитися у вибиранні засобів для досягнення своїх цілей. Проте для повноцінного щастя йому нерідко бракує простого тепла в стосунках з близькими людьми.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Богдан

Б - стабільність і пробивні здібності
О - експансивність і емоційність
Г - сумлінність і увага до деталей
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я