Значення імені Бела

Значення імені Бела

Енергетика імені Белла припускає прагнення до урівноваженості, допитливість, вдумливість і в той же час дуже сильну збудливість. Чи не так, дещо суперечливе поєднання. Втім, хіба мало чутливих і збудливих людей прагнуть бути спокійними і урівноваженими, інше питання - наскільки це у них виходить?

Частіше за все Белла дійсно виглядає як людина, що уміє тримати себе в руках, вона не дуже кваплива, уважна, розсудлива, шкода тільки, що ця ідилічна картина частенько порушується із-за якої-небудь дрібниці. Ні, вона не впадає в істерику, в її поведінці ще проглядає некваплива плавність, проте за цим вже починає відчуватися її наростаюче невдоволення, яке на додаток до всього відрізняється ще і вражаючою стійкістю.

Слід також відмітити значну самолюбність Бели, яка хоч і не відрізняється хворобливістю, але все одно здатна надати безліч приводів для невдоволення.

Проте збудливість і чутливість відноситься не лише до негативних емоцій, позитивні почуття не менш характерні для Бели. Вона дуже причеплива до людей, чуйна, уміє зберігати вірність своїм почуттям. Більш того, саме збудливість визначає її поглиблену допитливість і широту інтересів. З урахуванням цього можна вважати, що у Бели буде багато друзів і стільки ж шансів реалізуватися в якій-небудь професії. Єдине, що їй може завадити, так це прагнення до незалежності і деяка упертість.

Найсприятливіше ж складеться її життя, якщо вона знайде у своїй душі місце для почуття гумору. Річ у тому, що нерідко вона грішить зайвою серйозністю і не завжди розуміє жарти, а що як не гумор може зробити життя симпатичнішим і радіснішим?

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Бела

Б - стабільність і пробивні здібності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля