Значення імені Азарій

Значення імені Азарій

Ім'я Азарій наповнене енергією людинолюбства, проте в той же самий час воно несе на собі деякий відбиток відриву від дійсності. Азарій як би мимоволі починає жити у ілюзорному світі своїх фантазій. На жаль, реальний світ далекий від досконалості, і тому Азарій зі своїм ідеалізмом ризикує випробувати багато розчарувань. Люблячи людей взагалі, він часом схильний тяжко переживати людську недосконалість, як чужу, так і свою власну.

Буває навіть, що його розчарування в людській природі, досягнувши деякої критичної відмітки, перетворить Азарія в похмурого циніка, який знаходитиме заспокоєння, ховаючи біль за знущаннями над своїми святинями. Втім, навряд чи цинізм встигне пустити корені; швидше вже, виснаживши душу і нервову систему, розчарування штовхне Азарія на релігійний шлях. Можливо, він вирішить віддалитися в монастир, звідки любити людей набагато легше, ніж в реальному житті.

Але ось в чому важко відмовити Азарію - так це в його щирості. Нехай він бажає неможливого, але навряд чи він стане брехати і вивертатися. Крім того, немає нічого поганого у пошуках досконалості; головне тільки пам'ятати, що люди на світі всякі потрібні, що світ потрібно спочатку приймати з усіма його вадами, спробувати зрозуміти його без засудження, а вже потім постаратися поліпшити. Хто знає, можливо ми з самих благих мотивів знову перетворимо своє життя на справжнє пекло?

Якщо Азарію вдасться навчитися поважати і любити звичайних, а не придуманих людей, то його людинолюбство і енергія зможуть вдало реалізуватися в таких областях, як медицина, педагогіка, або ж в духовній кар'єрі. Енергія цього імені мало розташовує його володаря до технічних галузей проте при відомому вихованні, любов Азарія до досконалості може знайти свій вихід і в інженерній справі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Азарій

А - сила і воля
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність