Значення імені Августин

Значення імені Августин

У імені Августин закладений потужний заряд зрілої, урівноваженої сили, що поза сумнівом повинно відбиватися на самому володарі цього імені. Августин часто буває упевнений в собі, та і люди навкруги чекають від нього того ж. Навіть коли душа Августина повна тяжких сумнівів, енергія імені все одно підштовхує його надіти маску тієї ж упевненості у своїх силах. Напевно, тому від Августина нерідко віє легким смутком.

У цього імені мало недоліків, але головними серед них є схильність до надмірної обережності, що особливо небажано в любовних справах і фінансових іграх, а також тяга робити заступництво. При цьому сам Августин звичайно погано переносить чуже заступництво, що може привести його до конфлікту з "сильними світу цього". Хоча навряд чи цей конфлікт буде занадто гострим в силу властивої йому дипломатичності.

Якщо ж Августину ще і вдасться навчитися допомагати людям без протекційних інтонацій і з розумінням відноситися до чужих слабкостей, то тим самим він створить собі цінний капітал, забезпечений великою кількістю друзів і соратників. Крім того, деяка повільність, властива цьому імені, отримавши свій розвиток в процесі виховання, може зробити Августина нерішучим. Тут необхідно здолати себе і постаратися частіше переходити від споглядання до дії!

Втім, те, що ім'я не розташовує до надмірної активності, дозволяє Августину не витрачати даремно енергію і контролювати свої дії. Якщо він береться за справу, то навряд чи наламає надто багато дров. Коли ж станеться що-небудь непередбачене, то швидше за все Августин зуміє тверезо оцінити ситуацію і спробує знайти розумний вихід. Така якість може виявитися незамінною на керівній роботі, і тому багато Августинів мають схильність до занять громадською діяльністю або бізнесом. Найімовірніше Августин не намагатиметься, що називається, стрибнути вище за голову, але постарається виконати доручену справу якнайкраще.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Августин

А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
Г - сумлінність і увага до деталей
У - співпереживання, боязливість і ранима
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я