Значення імені Августа

Значення імені Августа

Це ім'я, яке важко назвати особливо поширеним, в рівній мірі зустрічається і серед чоловіків, і серед жінок, проте у своїй жіночій формі воно має набагато сильнішу енергетику. Якщо чоловіка Августа видає схильність до деякої задумливості і легкого смутку, то в характері жінки з ім'ям Августа починають переважати такі риси, як рішучість, активність і значна сила волі.

Ці відмінності пов'язані з тим, що всього один тільки додатковий гласний звук робить ім'я Августа відкритим, і це полегшує вихід внутрішньої енергії назовні. Крім того, має чимале значення відмінність між жіночою і чоловічою психологією, адже в силу історичної традиції і сталих моральних принципів Августі з її безапеляційністю і претензіями на роль лідера фізична розправа загрожує набагато рідше, ніж чоловікові - найчастіше конфлікти не заходять далі за словесні перестрілки і образи. Відсутність же такого потужного обмежувача як страх, на жаль, не схиляє до стриманості у важких або спірних ситуаціях.

Усе це робить Августу досить владною і сильною жінкою, що уміє домагатися свого. Вона дуже емоційна і стійка у своїх почуттях - якщо вже людина потрапила в число її ворогів, то це надовго, якщо не сказати назавжди. На додаток до всього у неї вражаюче розвинена самолюбність, а підвищена зарозумілість видає в ній егоцентричну натуру, не звиклу особливо зважати на чужу думку. Ситуація ускладнюється ще і тим, що Августа занадто вже серйозно відноситься до життя.

Вона дуже честолюбна, проте невміння бути дипломатичною заважає їй добитися життєвого успіху. Це ж відноситься і до її сімейного життя, де її занадто владний характер провокує величезну безліч конфліктів. Та і зі своїм честолюбством Августа може не дуже-то серйозно відноситися до домашніх турбот. Втім, усе може скластися значно краще, адже усе що їй треба для нормального життя - це навчитися бути уважнішою до людей, допускати і поважати в них самостійність, а заразом пом'якшувати свою самолюбність доброю самоіронією.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Августа

А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
Г - сумлінність і увага до деталей
У - співпереживання, боязливість і ранима
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
А - сила і воля