Значення імені Аверкій

Значення імені Аверкій

Сьогодні ім'я Аверкій є досить рідкісним, і неабиякою мірою це обумовлено його негативною енергетикою, що проявляється в його звучанні. Це ім'я просякнуте суворістю, імпульсивністю, що граничить з люттю, і звичайно ж, така якість часто заважає Аверкію зберігати рівновагу і спокій. Якщо ж згадати, що в рідкісних іменах енергетика має властивість посилюватися, то цілком очевидно, що оточення почне інтуїтивно відчувати вибухонебезпеку Аверкія і намагатиметься уникати його суспільства.

Та і самого Аверкія таке ім'я не схиляє до товариськості; швидше за все, з дитинства він стане шукати самоти, часто замикаючись в собі. Зате вже якщо у нього з'являться справжні друзі, то з ними Аверкій буде абсолютно іншим. Тоді уся сила його імені може бути спрямована у більш життєрадісне русло, і для багатьох його знайомих буде несподіванкою, коли в цій не дуже-то товариській людині вони виявлять досить дотепного весельчака.

Саме почуття гумору є рятівним для Аверкія, а тому розвиваючи в собі цю якість, він може не лише уникнути багатьох життєвих помилок, але і добитися значних успіхів в кар'єрі. Втім і в схильності до замкнутості є свої переваги. Часто залишаючись один, Аверкій отримує багато часу для роздумів і вчиться самостійно протистояти життєвим ударам. Це наділяє його такими якостями, як розсудливість, твердість і сила волі. З Аверкія може вийти непоганий учений. Він також має хороші шанси досягти успіху в професійному спорті, особливо якщо навчиться долати свої раптові спалахи люті.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Аверкій

А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Р - догматичність і самовпевненість
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність