Значення імені Авакум

Значення імені Авакум

Загальна енергетика імені просякнута пристрасністю, здатністю запалюватися від щонайменшої іскри. Люди мимоволі починають з побоюванням відноситися до Авакума, відчуваючи в його суспільстві дискомфорт, хоча при цьому багато хто не проти похвастати своїм знайомством з володарем такого екстравагантного імені.

Саме в силу цього ім'я Авакум перейшло в розряд застарілих. Так можуть назвати свою дитину тільки батьки, бажаючі щоб не йти врозріз з традиціями. Це протистояння з суспільством не може не відбитися на особі Авакума: з самого дитинства він випробовуватиме схильність до поглибленого самоаналізу, намагаючись вирішити загадку свого видатного імені, і далеко не завжди ці роздуми будуть оптимістичні.

Втім, саме такий самоаналіз дозволяє Авакуму бути зібраним, непогано розбиратися в психології, а також в міру необхідності проявляти незвичайні організаторські здібності. Особливо добре це буде помітно, якщо Авакуму вдасться здолати свою запальність і деякий песимізм - адже саме дві ці якості можуть неабияк зіпсувати його життя і перетворити його на безперервний конфлікт з суспільством, результат якого навряд чи виявиться сприятливим.

Найблаготворніше енергія цього імені може проявитися в справах, що вимагають хорошого знання людської природи: з Авакума може вийти хороший психоаналітик, фахівець з реклами і маркетингу і т. п.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Авакум

А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
А - сила і воля
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
У - співпереживання, боязливість і ранима
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість