Значення імені Аскольд

Значення імені Аскольд

Це ім'я неначе повертає нас до наших древніх витоків, воно оповите легендами, відданнями і билинами, так що недивно, якщо з дитинства у Аскольда будуть розвинені уява і мрійливість. При цьому рідкість і досить незвичайне звучання імені здатні виділити Аскольда із загального оточення, а заразом і навіяти думки про власну винятковість.

Втім, чарівність цього імені така велика, що воно може впливати не лише на свого носія, але навіть і на оточенні; багато хто як би авансом починає відчувати симпатії до цієї людини, і було б дуже бажано, щоб Аскольд не розчарував людей при ближчому знайомстві.

По своєму звучанню це ім'я досить тверде, але припускає деяку замкнутість. Аскольд - людина досить емоційна, проте зовні це може ніяк не проявлятися, він стриманий, обов'язковий і терплячий, хоча усередині у нього можуть бушувати справжні пристрасті. Благо, що ці пристрасті все ж мають вихід у вигляді всіляких фантазій, інакше недовго було б дійти і до нервового зриву - адже енергетика його імені схожа на скло, яке незважаючи на свою твердість, має підвищену крихкість!

Найсприятливіше, якщо він зуміє реалізувати свої здібності в якій-небудь творчості і поєднає романтичність з добрим гумором. Інакше при зіткненні з далеко не веселковою реальністю боротьби за існування Аскольд може випробувати внутрішній надлом і його фантазії забарвляться в дещо трохи похмурі тони. Взагалі ж йому протипоказана сіра повсякденність; буває що він упродовж усього свого життя мріє про які-небудь неймовірні пригоди і авантюри.

Шкода тільки, що не завжди він здатний помітити, що багато що залежить від нього самого. І хто знає, можливо будь Аскольд трохи більш відкритий і не побоюйся він можливих невдач і кепкувань, то йому вдалося б скрасити цю уявну звичайність життя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Аскольд

А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
Д - примхливість, комунікабельність і привітність