Значення імені Артур

Значення імені Артур

Звучання ім'я Артур мимоволі припускає деяку інтелектуальність, властиву його володареві. В той же час в нім міститься навіть не один, а цілих два заклики до дії, так що часом важко буває сказати, чого можна чекати від Артура. Так, припустимо, коли конфлікт начебто вже улагоджений, у нього несподівано може початися новий напад незадоволення, що часто примушує оточення підозрювати у Артура неврівноваженість характеру.

Це помилкове уявлення, яке проте бажано постаратися виправити, інакше подібне відношення людей може і справді позбавити його рівноваги. Найкраще, якщо відчувши новий поштовх до дії, Артур не повертатиметься до старих образ, а направить енергію в інше русло, приміром, виразив її в художньому творі або ж просто посміявшись над собою.

Я не випадково згадав про можливість художньої творчості, оскільки дуже часто енергія імені захоплює Артура в область фантазій і марень. Частково це пов'язано з його музичним звучанням і ритмікою, частково ж - з казковим чином проводиря лицарів Круглого столу королем Артуром, який за легендою досі спить на таємничому острові Авалон, чекаючи своєї години, щоб одного разу повернутися.

Мрійливість, властива Артуру, може знайти своє вираження в літературі, живописі, професіях, пов'язаних з подорожами і пригодами.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Артур

А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
Т - тонка творча натура
У - співпереживання, боязливість і ранима
Р - догматичність і самовпевненість