Значення імені Артем

Значення імені Артем

У імені Артем виразно відчувається дуже міцна основа, яка повністю не зникає навіть в зменшувальному звучанні - Тема. Таким чином, отримуючи своє ім'я, Артем мимоволі переймає на себе деяку солідність, аж до того, що часто він виглядає дещо старше за своїх однолітків. По звуковій енергетиці ім'я наповнює свого носія упевненістю в собі і спокійною силою. При цьому відносна рідкість імені помітно посилює таку дію.

Швидше за все, Артем не захоче триматися в тіні: якщо вже він віллється в компанію однолітків, то постарається верховодити в ній. Нерідко його починає тягнути до більш старших дітей, з якими він почуває себе значно краще. У цьому імені не простежується схильність до агресії, і його сила більше проявляється в твердості і мужності.

Дуже добре, якщо в процесі виховання характер Теми отримає саме такий розвиток; інакше ім'я виглядатиме недоречно, як на корові сідло, і хороше відношення людей може різко змінитися на протилежне.

Найбільш важливою рисою цього імені є, мабуть, прагнення йти своєю дорогою, передусім покладаючись на самого себе. Зазвичай Артем уміє поважати авторитети, але відноситься до них без трепету і преклоніння і завжди готовий проявити характер. Безумовно, така позиція може викликати як повагу, так і неприязнь з боку "сильних світу цього", а тому багато що в долі Артема залежить від оточення. У сімейному житті його навряд чи вдасться загнати під каблук, а якщо все ж подібне станеться, то Артем ризикує зачахнути або навіть впасти в депресію.

Сильна енергетика імені здатна допомогти Артему в реалізації власних планів; гірше йому вдається робота в чужих проектах і підприємствах. У творчих професіях він швидше за все зможе проявити себе там, де мало лірики, зате досить логіки і аналізу.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Артем

А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
Т - тонка творча натура
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість