Значення імені Арсеній

Значення імені Арсеній

Арсеній - це одне з небагатьох імен, яке в зменшувальній формі, Арсен звучить набагато твердіше, ніж в повній, а тому для визначення характеру надзвичайно важливо знати, як саме носій імені вважає за краще себе називати - Арсенієм або Арсеном? У першому випадку Арсеній зазвичай зростає досить м'якою і добродушною людиною, він поступливий і дещо сором'язливий. При цьому його внутрішня енергія зазвичай знаходить вираження в мрійливості і добре розвиненій уяві.

Арсеній - натура творча і така, що дуже тонко відчуває, його легко образити, і далеко не завжди йому вистачає рішучості постояти за себе в скрутну хвилину. Втім, таких хвилин в житті Арсенія не так вже багато: адже найчастіше він вважає за краще триматися в тіні і жити у світі власних ілюзій.

Можливо, Арсенію і бракує потрібної рішучості, проте його м'якість і душевність часто забезпечують йому достатню кількість друзів, в оточенні яких у Арсенія прокидається життєрадісність. У решту часу він часто вважає за краще пливти за течією, не дуже-то піклуючись про реальне існування і дещо ризикуючи потонути у власних мріях і фантазіях.

Втім, у імені є і інша сторона: адже, по суті, Арсенію ніщо не заважає одного разу заповнити недоліки енергетики свого імені, усвідомивши себе вже не м'яким і поступливим Арсенієм, а досить твердим і рішучим Арсеном. В цьому випадку у нього буде багато шансів добитися успіху в житті і постояти за себе в міру необхідності. Особливо ж якщо придбавши потрібну твердість і наполегливість, Арсен зуміє зберегти свою душевність.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Арсеній

А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність