Значення імені Арнольд

Значення імені Арнольд

Ім'я Арнольд має велику твердість і вибухову енергетику, яка втім не має легкого виходу, замикаючись на свого носія. Зовні це може проявлятися в тому, що раптові напади люті, яким нерідко буває схильний Арнольд, призводитимуть до того, що він почне уходити в себе, а його негативна реакція проявиться у вигляді холодності і навіть гордовитості.

Чималу роль тут також грають рідкість імені і його іноземне звучання, що навіває думку про деякий аристократизм, і у поєднанні з цим холодне невдоволення Арнольда може сприйматися як презирство. Можливо, люди поволі підозрюватимуть, що він дивиться на них зверху вниз. Насправді це не зовсім так. Просто оточення часто не помічає стримувану лють Арнольда, сам же він намагається говорити спокійно і зважено, тому починає здаватися, що він занадто прямолінійний і різкий в спілкуванні з людьми. Найгірше, що тим самим Арнольд наживає собі достатня кількість ворогів і поступово може зміцнитися у своїй зарозумілості.

Безумовно, жити такій людині непросто, хоча і тут не без користі. Часто Арнольд залишається на своєму шляху один, звикаючи покладатися передусім на власні сили. При цьому довгі поглиблені роздуми розвивають у нього логічний склад розуму. Для успіху йому потрібно зовсім небагато: досить просто навчитися пом'якшувати свою лють (у чому добре може допомогти почуття гумору) і спробувати краще розуміти оточення, яке, як і сам Арнольд, практично ніколи не діє без причини.

Часто зрозуміти ці причини і означає пробачити поведінку. В цьому випадку Арнольд може набути істинної рівноваги, в якій його ясний розум здатний на чудеса працездатності, а тверда воля забезпечить йому успіх практично у будь-якій професії, у тому числі і на керівних посадах.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Арнольд

А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
Д - примхливість, комунікабельність і привітність