Значення імені Аристарх

Значення імені Аристарх

Це ім'я має колосальну діяльну енергію. Воно припускає твердість, рішучість, прагнення до лідерства, а рідкість імені багаторазово посилює таку дію на психіку. Втім, зовсім не факт, що усі ці якості отримають розвиток в характері самого Аристарха; вірніше він, поза сумнівом, відчуватиме потребу відповідати своїй мужній енергетиці, проте наскільки це у нього вийде - велике питання. Так скажімо, якщо людина вирішує зайнятися яким-небудь мужнім видом спорту, то йому мало просто називатися спортсменом - потрібно ще виправдати це звання.

Неважко здогадатися, що прагнення до лідерства, тим більше якщо воно зв'язане з імпульсивним характером, як це спостерігається у Аристарха - річ досить небезпечна і цілком може зустріти опір з боку оточення. При цьому якщо Аристарх не зуміє реалізувати свої прагнення бути першим, то потужна енергетика імені може поміняти знак на протилежний, створюючи у його носія ілюзію неповноцінності. Тоді мужнє ім'я починає звучати як кепкування.

Щоб уникнути такого неприємного обороту, Аристарху не заважає трохи легше відноситися до своїх можливих невдач і замість того щоб кусати лікті, навчитися терпінню і постаратися розвинути в собі почуття гумору. Благо що до такого неймовірно потужного і вимогливого імені важко відноситися без посмішки.

Якщо Аристарх зуміє здолати небезпечну енергетику свого імені, то його рішучий і імпульсивний характер, згладжений дотепністю, знайде собі хороше застосування у багатьох професіях, особливо пов'язаних з ризиком і несуть елемент змагання. Це ж здатне допомогти йому і в стосунках з близькими людьми, а здоровий азарт може надати життю необхідну гостроту і інтерес.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Аристарх

А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна