Значення імені Архип

Значення імені Архип

Кожен, напевно, знає скоромовку "Архип осипнув, Осип охрипнув"; щоб вимовити її без запинки, тим більше в дитячому віці, потрібно уміння і хороше володіння своєю дикцією. Можливо, тому Архип рано починає стежити за собою і зазвичай не квапиться висловлювати свою думку до тих пір, поки ретельно не зважить його. Усе це робить Архипа досить розсудливою людиною, проте не позбавленою самолюбності і уміння постояти за себе у разі потреби. При цьому чималу допомогу йому може зробити достатня твердість імені.

Він терплячий і наполегливий, а розсудливість робить його характер незлобивим, хоча іноді він надто багато уваги приділяє самому собі і власним проблемам, через що може не почути про проблеми свого співрозмовника.

Важко чекати, що Архип відрізнятиметься надмірною активністю і рухливістю; зазвичай вже з дитинства він виглядає серйозною людиною і нерідко починає здаватися трохи старше за свої роки. Звичайно, багато що в його житті залежить від виховання, але можна бути упевненим, що, одного разу вибравши свою дорогу, він стане крок за кроком наполегливо просуватися до мети. Найсприятливіше, якщо деяка його серйозність пом'якшуватиметься добрим гумором і, потрібно помітити, енергія імені може схилити його до цього.

У такому разі Архип може знайти хороше застосування своїм здібностям в яких-небудь професіях, що вимагають аналітичного складу розуму і терпіння. Навіть якщо по волі Долі він вибере творчу професію, то все одно рухати їм будуть зовсім не емоції і почуття, а досить тверезий розрахунок. Не виключено також, що він захоче здолати деяку простонародність свого імені, для чого почне прагнути, що називається, у високі сфери, проте хвороблива самолюбність у нього навряд чи розвинеться.

В цілому з Архипа зазвичай виходить прекрасний, надійний працівник і досить господарський, хоча і ревнивий, глава сімейства. Якщо ж він бажає добитися більшого, то йому не заважає навчитися здорового азарту і довіряти не лише своїм розрахункам, але і "сліпому випадку".

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Архип

А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
И - приземленість і практичність
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість