Значення імені Аполлон

Значення імені Аполлон

У прямому значенні ім'я Аполлон відповідає давньослов'янському Ярилу і визначає деяку могутню силу, чий спектр тягнеться від животворящого початку до згубної люті. Проте енергетика цього імені набагато спокійніша, хоча і тут не обійшлося без уявних протиріч. З одного боку, ім'я припускає урівноважену людину, що знає собі ціну і досить самовпевненого; з іншої ж - в нім виразно відчуваються внутрішня пристрасність і схильність до мрійливості і романтизму.

Зазвичай Аполлон тримається дещо відсторонено, аж до того, що може справляти враження сноба. Він стриманий і холоднуватий, проте до сухості йому ох, як далеко! Ні, швидше за цією трохи зарозумілою маскою ховаються внутрішній жар і надрив. Приблизно як у відомому романсі "О, говори хоч ти зі мною, подруга семиструнна."., автор слів якого, до речі, теж носив ім'я Аполлон.

Насправді немає ніякої загадки в тому, в одній людині можуть поєднуватися такі протилежні якості, як холодність і пристрасть; просто чим більше Аполлон стримується і прагне виглядати урівноваженим, тим більшу силу починають набирати його почуття. Приблизно як струна, яка звучить тим сильніше, чим більше її натягують. Дуже часто це призводить до деякої роздвоєності самого Аполлона, пристрасні мрії і фантазії якого починають різко контрастувати з сірою повсякденністю буднів.

Поза сумнівом, усе це могло б знайти прекрасне застосування в творчості, особливо в живописі і поезії; шкода тільки, що нерідко уява Аполлона занадто вже сильно відірвана від реальності. Та і в особистому житті він може відчувати себе досить нещасною людиною, яку усі відривають від чогось прекрасного, а доля примушує його понуро тягнути лямку боротьби за існування. На жаль, за подібними думками він може не розгледіти такого звичайного, але неповторного щастя, як саме життя.

Іншими словами, йому б не заважало більше помічати прості радощі і навчитися добродушному гумору.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Аполлон

А - сила і воля
П - турбота про зовнішність, скромність і відокремленість
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я