Значення імені Анжела

Значення імені Анжела

Анжела - ім'я неймовірно темпераментне, навіть пристрасне. Особливо яскраво ця якість проявляється в підлітковому віці, коли Анжела може уславитися скандалісткою. Безумовно, таке яскраве і звучне ім'я залучає до себе увагу, і в першу чергу це стосується самої Анжеліки. З урахуванням же того, що в наші дні ім'я пов'язане з романтичним чином з модних романів про пригоди середньовічної Анжеліки, швидше за все, у Анжели буде гостро розвинена самолюбність, і вона буде занадто багато часу приділятиме собі самій.

Це може знайти свій прояв в її образливості, адже саме ім'я схиляє її прагнути завжди бути в центрі уваги і тоді, коли це місце зайняте ким-небудь іншим, Анжела може відчувати напади колосальних ревнощів. Нажаль, у своєму імені вона не може знайти опору для терплячості і твердості, тому дуже великий ризик, що в юності Анжела дійсно часто провокуватиме конфліктні ситуації.

Втім, з віком їй зазвичай доводиться брати себе в руки, і знову ж таки неабиякою мірою це відбувається завдяки гострій самолюбності. Вся річ у тому, що зайва емоційність багата не лише сварками і скандалами (це для жінки ще півбіди), а ось коли почуття почнуть відбиватися на зовнішньому вигляді - тут вже їй буде не до жартів. Звичайно ж, темпераментні люди спалюють в емоціях величезну кількість калорій, але цей процес пов'язаний ще і з різними виділеннями.

Грубо кажучи, у Анжели, якщо вона не навчиться тримати себе в руках, може відзначатися занадто щедре потовиділення, що призводить до появи вугрів, а це для жінки рівносильне катастрофі. Так що хочеш не хочеш Анжелі доводиться шукати у своїй душі рівновагу, і краще всього, якщо це буде зроблено шляхом пом'якшення власної самолюбності і уміння щиро поважати оточення. Це допоможе Анжелі не лише привести в порядок зовнішній вигляд, але і створить необхідну для нормального життя атмосферу як в сім'ї, так і на службі.

Гірше, коли вона починає ховати свою самолюбність і емоційність. В цьому випадку не виключено що її темперамент знайде прояв у всіляких інтригах і плітках, які одного разу відкрившись, зовсім зіпсують їй репутацію. Крім того, приховуючи свої емоції на людях, вона може давати їм повну свободу в сім'ї, що найчастіше призводить до сімейних трагедій. Втім, часто чоловік вважає за краще закривати на це очі, оскільки енергійна Анжела зазвичай є прекрасною хазяйкою.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Анжела

А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Ж - невпевненість і багатий внутрішній світ
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля