Значення імені Антоніна

Значення імені Антоніна

В цілому енергетика цього імені має хорошу, урівноважену рухливість, добродушність і життєрадісність, але у нього дві сторони, дві особи. Зазвичай це призводить до того, що з дитинства у Антоніни отримують розвиток такі якості, як привітність, веселість, добродушність. Вона досить швидко схоплює інформацію, що в школі компенсує її непосидючість і схильність до грайливості. Проте вже тоді в глибинах її душі починає пробуджуватися інша сторона імені - зібрана, урівноважена Ніна, не чужа деякій владності і обачності. Втім, швидше за все, зовні це не проявиться ніяк, просто життєрадісність і добродушність Тоні стануть дещо обачніші, а саму її почнуть притягати не стільки веселі ігри, скільки можливість досягнення конкретних, прагматичних цілей.

Зазвичай це відбувається поволі, і навіть самою Тонею, швидше за все, сприйматиметься як природний процес дорослішання. Проте дуже багато що в її долі залежить від виховання, а саме від того, яка сторона її характеру отримає більший розвиток. Веселі і безтурботні батьки часто не дають повністю проявитися її обачності, з іншого боку, надмірно меркантильне оточення може і Антоніну зробити надмірно прагматичною, що часто призводить до втрати її життєрадісності.

Проте найчастіше вона так і залишається товариською Тонею, добродушність якої поєднує в собі людинолюбство і турботу про себе. При цьому з близькими людьми вона частенько не проти покомандувати, проте до сваволі справа не доходить, обачність зазвичай допомагає їй вчасно зупинитися, а почуття гумору - перевести усе в жарт. Втім, в нещирості її важко запідозрити, хіба що в тих випадках, коли обачність все ж переважає. В цьому випадку у неї в зовнішньому житті залишиться усе добре, тоді як усередині вона швидше за все, відчуватиме явний недолік тепла, намагаючись знайти його у своїх близьких. На жаль, єдиний спосіб знайти це тепло - це пошукати його в собі самій.

Проте більшість носіїв цього імені прекрасно поєднують любов до ближнього з любов'ю до себе , що робить Тоню хорошою хазяйкою і дбайливою дружиною і матір'ю. Її добродушна енергія привносить до сім'ї атмосферу веселощів і благополуччя, головне, щоб зайвий прагматизм не зруйнував усе це.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Антоніна

А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля