Значення імені Антон

Значення імені Антон

У цьому імені заклик до якої-небудь дії, і в той же час воно як би нагадує своєму носію про обережність. Не потрібно кидатися в справи стрімголов, ніколи незайве оглядітися по сторонах і, чим проявляти порожнє геройство, краще вже просто довести справу до кінця. Приблизно так часом звучать життєві правила Антона, і що б він не робив, в нім завжди живе тверезий і обережний спостерігач.

Така рівновага між рішучістю і обачністю є найважливішою рисою енергетики імені Антон і багато в чому визначає характер його вчинків. У любові він швидко запалюється, проте незабаром починає роздумувати про наслідки, а може бути, навіть готувати шляхи для відступу. Те ж торкається і бізнесу - коли мова заходить про ризиковані вкладення, багато грандіозних планів так і залишаються на рівні мріянь.

З іншого боку, якщо Антон довго не проявляє активності, та ж обережність починає нагадувати йому, що від цього можуть постраждати його кар'єра і життєвий статус, а це буває дуже корисно - адже подібні побоювання часто подесятеряють сили людини. Буває, що енергія, що несподівано пробудилася, часом вражає оточення, яке навіть і не підозрювало, що в схильному до лінощів Антоні пробуджується неймовірна енергія. Він може не спати по ночах, працювати цілодобово, але зробить усе, щоб не втратити завойованих позицій.

В той же час, коли обережність в процесі виховання буде надмірно розвинена, це може бути сприйнято як боязкуватість, а подібні підозри для Антона украй небажані, особливо в юному віці. Швидше за все він щоб то не було постарається розвіяти їх. Тут не слід забувати, що не можна створити собі репутацію тільки оповіданнями про себе. Іноді трапляється і інакше: з побоювання здатися боягузом Антон перетворюється на героя!

Особливо це посилюється під впливом алкоголю, коли Антон часом сам провокує небезпечні ситуації. Втім, відбувається це звичайно до тих пір, поки репутація Антона не буде відновлена.

В цілому енергія Антона, що знаходиться під контролем його обачності, може забезпечити йому успіх на керівних посадах, що не вимагають ризику. Якщо ж Антон побажає проявити себе в творчих професіях, йому потрібно звільнитися від боязні здатися смішним.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Антон

А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я