Значення імені Анфіса

Значення імені Анфіса

Сьогодні ім'я Анфіса набагато частіше зустрічається на сторінках романів, чим в реальному житті, і в цьому немає нічого дивовижного - в останні десятиліття в Україні відзначалося масове захоплення західною культурою, і тому багато з раніше широко поширених імен стали виходити з моди. Втім, зараз почала позначатися прямо протилежна тенденція, і цілком можливо, що незабаром забуті імена знову отримають своє поширення.

Так це або ні, проте в наші дні це ім'я виглядає декілька старомодно, що швидше за все, позначиться на самолюбності Анфіси. Не виключено, що вона відчуватиме потребу в самоствердженні і, потрібно помітити, сила, закладена в її енергетиці, може їй неабияк допомогти на цьому шляху. Дійсно, честолюбна і енергійна Анфіса поєднує у своєму характері схильність до дотепності, рухливість, прекрасну уяву і емоційну глибину. Вона уміє притягнути до себе увагу, а в потрібний момент і постояти за себе. Аж до того, що може навіть уславитися "виразкою" і насмішницею.

У неї досить швидкий розум, що дозволяє їй схоплювати усе на льоту, і прекрасна інтуїція. Крім того, при усій її емоційній рухливості Анфіса знає і набагато глибші почуття, про які вважає за краще зайвий раз не поширюватися. Вона мрійник, і це потроює її сили в прагненні здійснити свої життєві цілі, ось тільки бажано було б зробити так, щоб ці цілі виявилися такими, що дійсно того варті. Тут вже багато що залежить від виховання, від тих інтересів, які їй були прищеплені в дитинстві. Проте шансів добитися свого у Анфіси досить багато.

У сімейному житті її енергійність часто забезпечує їй лідируюче положення. Але головне, чого слід побоюватися Анфісі, це того, що за довгі спільно прожиті роки почуття любові притупляється, і тут вже потрібне деяке терпіння і урівноваженість, щоб її чуттєвість не спровокувала розрив стосунків.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Анфіса

А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
А - сила і воля