Значення імені Андрій

Значення імені Андрій

Це ім'я має таку сильну енергетику, що її з лишком вистачає на усіх у світі Андрєєв. Андрій - веселун, Андрій - балагур, заводій, душа компанії, якому удача здається сама йде в руки - усе це звичні образи, що склалися в народній свідомості. Часом навіть сам Андрій не може визначити, так це або ні - адже не усе так просто і багато що дається йому завдяки важкій праці і терпінню. Втім, чим-чим, а терпінням енергія імені наділяє його з лишком.

В той же час в імені відчуваються дивовижна тверезість і спокій, а тому часто за маскою безтурботності в Андрії живе досить обачливий спостерігач. Він, безумовно, не так простий і відкритий як здається, хоча нерідко настільки входить у свою улюблену роль життєрадісної людини, що і справді стає таким. Навіть коли йому сумно або важко, в спілкуванні з людьми Андрій легко знаходить необхідний заряд бадьорості і оптимізму; друзі і знайомі, зачаровані сприятливою енергією імені, самі починають веселити його.

Напевно, тому Андрій і не схильний розглядати важку працю, завдяки якій він досяг свого положення, як деякий подвиг. Для нього це природно до тих пір, поки поруч друзі і усе вдається. Але спробуйте принизити або образити Андрія! Будьте упевнені, перед вами постане абсолютно інша людина. Енергія імені не розташовує Андрія терпляче відноситися до ворогів; можливо, він і змовчить, але навряд чи забуде образу.

Проте у будь-якої сили є і своя негативна сторона. Часто Андрій буває засліплений своїми удачами і йому починає здаватися, що усього в житті він досяг завдяки власним зусиллям. У цьому звичайно є доля істини, але якби ж в житті усе залежало виключно від особистих старань! Може статися так, що серія невдач виб'є Андрія із сідла і розчарування у власних силах буде таке велике, що у нього опустяться руки.

В цьому випадку від життєрадісного Андрія мало що залишиться, люди почнуть сторонитися його, переставши надавати підтримку. Тоді вже удачі йому довго не бачити, а депресія день від дня посилюватиметься.

Щоб уникнути такого неприємного обороту, Андрію потрібно всього лише обернути силу свого характеру проти цієї нудьги. Зумівши спокійно віднестися до невдач і повернувши життєрадісну посмішку на обличчя, Андрій може бути упевнений - посмішка Долі у відповідь не змусить себе довго чекати і люди з радістю допоможуть йому у будь-яких його справах! Ну а доки буде так, Андрій доб'ється успіхів практично у будь-якій області, виключаючи хіба що бюро похоронних послуг, де його життєлюбність навряд чи виявиться доречною.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Андрій

А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність