Значення імені Анатолій

Значення імені Анатолій

Незважаючи на те що конкретний сенс імені в звучанні не простежується, його енергетика все одно просякнута деякою східною пишнотою. Не даремно навіть в сучасних анекдотах про "нових росіян" частенько зустрічається ім'я Толян.

З дитинства Анатолій рідко буває надмірно активний, швидше це спокійна дитина, що віддає перевагу невеликим, але дружнім компаніям шумним гуртам. У нього рано прокидається любов до читання і книг, він мрійливий, але не ризикує особливо поширюватися про свої мрії, побоюючись кепкувань.

Втім, різкий контраст мрії з реальністю Анатолія не занадто обтяжує, його фантазії часто замінюють йому реальність. Це заспокоює Анатолія і дозволяє легко ладнати з оточенням.

У міру того як Анатолій дорослішає, для багатьох стає несподіванкою, коли в нім раптом починають проявлятися величезна воля і завзятість. Він рідко гарячиться, вважаючи за краще замість цього зовні спокійно гнути свою лінію, і дуже часто домагається свого! Анатолію чужі різкі і швидкі атаки; "тихою сапою" він досягає набагато більшого. При цьому він здатний довгий час зберігати вірність і прощати людям їх слабкості і помилки, до тих пір, поки в один прекрасний момент раптом не охолоне до людини. Тоді вже ніякі умовляння і обіцянки не зможуть пом'якшити Анатолія, він залишиться холодний і байдужий.

Втім, енергетика цього імені дуже сприятлива для занять бізнесом і усіма видами діяльності, пов'язаними з копіткою працею. Будьте упевнені, Анатолій зробить усе, щоб поступово перетворити будинок на повну чашу, проте в сімейному житті йому частенько бракує жіночого захоплення. Нерідко дружини, обдурені зовнішнім спокоєм Анатолія, намагаються ним управляти, не здогадуючись, що за посмішкою ховаються образа і біль, які можуть несподівано вилитися назовні - і тоді так само "спокійно" Анатолій здатний піти з сім'ї. Шкода, адже якщо спробувати вчасно пояснитися, то можливо, вдасться уникнути такого неприємного повороту.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Анатолій

А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
Т - тонка творча натура
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність