Значення імені Анастасія

Значення імені Анастасія

Анастасія - це ім'я-подолання. Суб'єктивно воно нагадує круті сходи, де кожен новий етап це новий ступінь, більш високий, важчий, і тільки у кінці - рівний майданчик, на якому нарешті можна перевести дух і зітхнути з полегшенням. Втім, це рідко проявляється з самого дитинства, зазвичай єдине, де така якість імені знаходить своє відображення - це навчання. Навряд чи Ася або Настя схоплюватиме знання на льоту, у неї інший склад розуму, якому зрозуміти означає проникнути в саму суть, розкласти усе по поличках.

Зате і знання, які далися таким нелегким шляхом часто виявляються глибшими. З віком це визначає логічний склад мислення Анастасії, її схильність до аналізу. Безапеляційність їй чужа, і по відношенню до неї жарт про жіночу логіку навряд чи підходить. Звичайно, багато що залежить від виховання, проте найчастіше енергія імені сама знаходить своє відображення в характері.

Цікаво, що якщо Анастасія називає себе Асею, вона рухливіша і життєрадісна, ніж Настя, яка в суспільстві зазвичай тримається більше замкнуто і тихо. З іншого боку, Настю більше люблять в сім'ї, нерідко починають балувати своєю увагою. Таким чином, Ася найчастіше зростає самостійнішою людиною, її не дуже-то лякають життєві труднощі, і вона рано починає звикати покладатися передусім на себе, а потім вже на близьких і на друзів.

Настя ж може вважати за краще шукати захист від труднощів в енергійному чоловіку, в чиї руки вона довірить турботу про добробут сім'ї, а себе присвятить вихованню дітей і домашнім справам. При цьому якщо Настю занадто сильно розбалували в дитинстві, то до господарства вона може відноситися досить недбало.

Як би то не було, з віком енергія імені проявляється дуже сильно. Анастасія погано почуває себе без якої-небудь великої мети, будь то робота або ж виховання дітей, на яких вона зазвичай покладає великі надії. Її думки - в майбутньому, і найчастіше це майбутнє пов'язане з дітьми. Тут в долі Асі може позначитися її самостійність. Вона напевно буде добре себе почувати на роботі, де усе в основному залежить від її власних зусиль і, покладаючись на свої сили, може зробити прекрасну кар'єру.

А ось в інших справах у неї не усе так гладко. Рано чи пізно діти теж отримують самостійність, причому під впливом виховання Анастасії це частенько відбувається дуже рано. Тут вже від неї мало що залежить, і тому її енергія знаходить собі вихід в її думках і переживаннях. Нерідко Анастасія починає тяжко роздумувати про плани і труднощі своїх дітей, вона щиро бажає їм допомогти, і думка її посилено працює, намагаючись здолати якісь уявні перешкоди.

Точно так, як і в справах, вона піднімається по уявних сходинках, проте в думках дуже важко знайти задоволення, і часто починається усе спочатку. Одним словом, думка починає йти по кругу, зациклюється, і від того хвилювання втричі посилюються. Це буває нестерпно, і тому Анастасії бажано все ж навчитися більше довіряти Долі і своїм близьким, особливо там, де вона сама безсила чим-небудь допомогти. Інакше це сильно ускладнить життя і навіть може привести до нервових зривів і дратівливості.

Проте ці переживання не проходять даремно, її мозок поволі звикає до колосальних навантажень, і нерідко коштує Асі заспокоїтися, як у неї відкривається вражаюча інтуїція. Аж до того, що її іноді вважають мало не чаклункою!

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Анастасія

А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність