Значення імені Альфред

Значення імені Альфред

Ім'я Альфред звучить досить зухвало. У його енергетиці можна уловити схильність до різкості, самолюбність і пристрасність. В нашій країні Альфред виділяється вже одним тільки своїм виразним ім'ям!

І це накладає на його характер дуже істотний відбиток. Більш того, з самого дитинства випробовуючи надмірну увагу до себе, Альфред може відчувати деякий дискомфорт. Він завжди на видноті, і тому саме йому в першу чергу дістаються як похвали, так і покарання. А це може стати досить важким випробуванням для пристрасної натури Альфреда.

Зазвичай енергійний Альфред тягнеться до лідерства, він відрізняється неабиякою самовпевненістю, що граничить нерідко з безапеляційністю, проте йому дуже заважають його різкість і нетерпимість. Безумовно, він ризикує нарватися на протидію а, як відомо, на цьому недовго і зламатися. Тут дуже доречна приказка: "Будь простіший, і люди до тебе потягнуться".

Насправді, пом'якшивши свій характер, Альфред міг би знайти набагато краще застосування своєї енергії, чим безглузда конфронтація, або ведуча до розвитку тяжкого комплексу неповноцінності, або що страшенно розхитує нервову систему.

<р>Окрім цього, енергетика імені неабияк стимулює уяву і мрійливість; шкода тільки, що частенько в силу внутрішнього конфлікту фантазії Альфреда забарвлені в досить похмурі тони. На жаль, не завжди допомагає навіть почуття гумору, яке в його вустах набуває характеру сарказму або злої сатири. Зате, якщо Альфреду все ж вдасться здолати свою різкість, життя його може скластися дуже вдало, а його внутрішня сила здатна забезпечити успіх в творчості або в організації яких-небудь цікавих проектів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Альфред

А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ь - здатність до систематизації
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
Р - догматичність і самовпевненість
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Д - примхливість, комунікабельність і привітність