Значення імені Алевтина

Значення імені Алевтина

По своїй енергетиці це ім'я досить м'яке і легке, проте в нім все ж відчувається деяка вибухонебезпека. Окрім цього, мелодія імені здатна пробудити в Алевтині мрійливість і почуття несхожості на інших. Це ще більше посилюється тим, що на сьогодні таке ім'я зустрічається досить рідко, що робить Алю помітною практично у будь-якому колективі.

Причому дуже ймовірно, що саме ця помітність зіграє свою роль в розвитку значної самолюбності Алевтини, оскільки з одного боку ім'я досить красиво, з іншої ж - в нім чується щось старомодне, а в юності це здатне доставити масу неприємностей. Не виключено, що самолюбність Алі буде дуже хворобливою, і вона почуватиме себе серед подружок дещо незатишно, хоча в душі у неї може зріти упевненість у своїй неповторності і навіть у своїй перевазі. Можливо, будь ім'я твердіше, то це і не було б так небезпечно, проте якраз твердості в імені і бракує.

Усе це призводить до того, що найчастіше Алевтина не здатна спокійно перенести звичайний в жіночому колективі обмін колючостями, її чутлива самолюбність і відсутність схильності до стриманості нерідко дозволяють їй завестися, що називається, з напівоберти і там, де могло б бути легке невдоволення, виникає серйозний конфлікт.

Слід сказати, що в такій ситуації вже важко розібратися, де причина, де слідство, оскільки тут виходить замкнутий круг - чим більше виникає конфліктів, тим легше Алевтина починає зриватися на уїдливість, що, відповідно, народжує нові конфлікти. Нерідко Аля взагалі перестає спілкуватися з жіночою половиною колективу, віддаючи перевагу спілкуванню з чоловіками, з якими вона почуває себе значно краще і набагато впевненіше.

Швидше за все, Алевтина довго вибиратиме собі чоловіка, причому постарається вибрати його з яких-небудь високих кругів, що пов'язано як з її мрійливістю і честолюбством, так і з пошуком можливості самоствердитися. Втім і тут, як і в спілкуванні з подружками, їй слід бути обережніше, адже будь-яке спільне життя, навіть якщо чоловік стовідсотковий ангел, таїть в собі безліч непорозумінь і образ, так що якщо Алевтина не здолає свою вибухонебезпеку, часті сімейні сварки здатні поставити сім'ю на грань розлучення.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Алевтина

А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
В - мінливість і відсутність регулярності
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля